موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/26
سنددار شدن ملک‌های قولنامه‌ای
ملک‌های قولنامه‌ای در آبیک مشکلی است که اهالی این شهر با آن دست به گریبان هستند. لطفا مسئولان فکری به حال این ساختمان‌های بدون سند بکنند.
معظمی- آبیک

مدارس تا پول نگیرند ثبت‌نام نمی‌کنند
من یک زن سرپرست خانوار هستم که برای ثبت‌نام پسرم به یک مدرسه ابتدایی رفتم. مدیر مدرسه تا هزینه هیأت امنا را از من نگرفت، فرزندم را ثبت‌نام نکرد. در حالی که روال عادی این گونه است که در طول سال این هزینه‌ها از خانواده‌ها اخذ شود. پرداخت این هزینه به صورت یک‌جا برای من سنگین بود. خواهشمندیم بر مدارس و هزینه‌هایی که از خانواده‌ها می‌گیرند، نظارت شود.
یک شهروند قزوینی

تشکر از نیروی انتظامی
جا دارد از این طریق از پرسنل نیروی انتظامی مهرگان که با گشتزنی‌های مستمر امنیت را به این محل هدیه کرده‌اند، تشکر و قدردانی کنیم.
جمعی از اهالی مهرگان

جاده نامساعد روستای خاکشان
از مسؤلان تقاضا دارم به وضعیت جاده روستای خاکشان رسیدگی کنند. وضعیت این جاده اصلا مناسب نیست و به وسایل نقلیه آسیب می‌رساند.
افسانه اصغری- خاکشان

افت فشار آب
افت فشار آب در اغلب مناطق قزوین همچنان پابرجاست و متأسفانه آب به طبقات دوم و سوم ساختمان‌ها نمی‌رسد. واقعاً شرایط زندگی در چنین اوضاعی مشکل است. خواهشمندیم فکری به حال این افت فشار آب شود.
تورعی- حکم‌آباد

شکایت از قلیان در پارک‌ها
با این که دادستان قزوین استعمال قلیان را در اماکن عمومی ممنوع کرده است، بسیاری از جوانان در پارک‌ها و میادین و در ملأعام اقدام به استعمال قلیان می‌کنند و از هیچ کس هم ابایی ندارند.
 این قلیان‌ها در کنار بازیگاه و دکه فروش هم مورد استفاده قرار می‌گیرند که از لحاظ روانی قبح استعمال آن برای کودکان از بین می‌رود. لطفاً مسئولان توجه داشته باشند تا قانون ممنوعیت استعمال قلیان در اماکن عمومی به درستی اجرا شود و با آن برخورد شود.
گودرزوند-پارک هشت‌بهشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code