موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/25
مشکلات شهر محمدیه
به رغم تلاش اخیر مسئولان محمدیه، برخی مشکلات همچنان به قوت خود باقی است. خاکی بودن برخی کوچه‌ها و خیابان‌های ناحیه شهری مهرگان، نامناسب بودن محل ایستگاه تاکسی‌ها، کمبود اتوبوس‌های واحد و تاکسی، کمبود وسایل بازی در پارک‌های شهر، تأخیر در خالی کردن مخزن‌های زباله در مناطق شهر محمدیه و مهرگان از جمله مشکلات محمدیه است. از مسئولان می‌خواهم این مشکلات را در اولویت قرار دهند.
محمودی- محمدیه

جاده ناهموار شهرصنعتی قزوین
شهر صنعتی قزوین یکی از مناطق مهم اقتصادی استان است؛ اما با این حال راه اتصال شهرصنعتی به قزوین ناهمواری‌های زیادی دارد. به ویژه در اولین پیچ منتهی به قزوین چاله‌های متعدد برای رانندگان خطرآفرین است و به خودروها نیز صدمه می‌زند. لطفا مسئولان هر چه سریع‌تر این ناهمواری‌ها را ترمیم کنند.
پیریوسفی- شهر صنعتی

 امنیت مناطق محله‌های شهر آبیک
با توجه به اهمیت موضوع امنیت اخلاقی، متأسفانه برخی از محله‌های آبیک خصوصا شهرک فرهنگیان، شهرداری و فرمانداری شب‌ها به محل جولان ماشین‌ها و موتوسیکلت‌سواران تبدیل می‌شود. همچنین در ساعات پایانی روز این مناطق به محل تجمع اوباش و معتادان تبدیل می‌شود. لطفا مسئولان به این مناطق شهر بیشتر توجه کنند.
یک شهروند - آبیک

راه‌اندازی سوپر مارکت
من به نمایندگی جمعی از ساکنان مجتمع فرهنگیان از مسئولان تقاضا دارم حداقل یک سوپرمارکت در زمین خالی کنار اداره محیط زیست راه‌اندازی کنند. برای یک خرید کوچک باید مسافت زیادی را تا بلوار ملت طی کنیم.
علی- آبیک

تیر برق‌های بدون لامپ
در خیابان معلم آبیک بعد از مدت‌ها تاریکی، تیر‌های چراغ برق نصب شد که رضایت ساکنان منطقه را در بر داشت. اما این تیرهای برق هنوز لامپ ندارند و مشکل تاریکی کوچه‌ها هنوز به قوت خود باقی است. از مسئولان اداره برق آبیک تقاضای رسیدگی داریم.
جمعی از اهالی خیابان معلم - آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code