موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/22
 سوءاستفاده از بیت‌المال
بعضی میوه‌فروش‌ها و دست‌فروش‌های محله نیک‌پی مهرگان برای روشنایی بساط خود در شب‌ها، از تیر برق عمومی انشعاب می‌گیرند که این کار سوءاستفاده از بیت‌المال است. لطفا رسیدگی کنید.
مرندی - قزوین
 
بلا تکلیفی ساکنان ساختمان‌های هنزا

۴ سال است برای سکونت در یکی از برج‌های زیبا شهر بنام هنزا مبلغی را واریز کرده و منتظر خانه دارشدن بودم اما خبری از تحویل نبود.به ناچار در خانه نیمه کاره ساکن شدم و باهزینه شخصی تاحدودی خانه را تکمیل کردم.سوال من از مسئولان این است که تکلیف همسایه‌های دیگر که از پس هزینه سنگین تکمیل واحدها برنمی آیند چیست؟
میم- صاد- زیبا شهر

تشکر از شهرداری قزوین
از شهرداری و سازمان زیبا سازی شهرداری قزوین به خاطر رنگ آمیزی و انتخاب زیبای جدول‌های شهر قدردانی می‌کنم.
یک شهروند- قزوین
 
آسفالت مسیر جاده الموت

در مسیر جاده الموت غربی نرسیده به روستای بهرام آباد حدود 100متری جاده خاکی بوده و مجددا آسفالت شده است. مسئولان بگویند علت خاکی ماندن این قطعه چیست و چرا این مسیر را آسفالت نمی‌کنند؟
قاسمی-رازمیان
 
دریچه فلزی خطر آفرین

دریچه فاضلاب چهارراه مقابل سازمان مسکن و شهرسازی شکسته و باعث آسیب دیدگی عابران پیاده می‌شود.
از مسئولان مربوطه خواهشمندیم نسبت به تعویض و یا تعمیر این دریچه‌ها هر چه سریعتر اقداما کنند که دیگران مانند من دچار آسیب دیدگی نشوند.
حسین چگینی-قزوین
 
سرعت گیرهای بدون رنگ آمیزی

تعدادی از سرعت گیرهای شهر یا رنگ آمیزی نشده‌اند و یا رنگ آنها به مرور زمان از بین رفته و کمرنگ شده است که این موضوع سبب بروز مشکل برای رانندگان می‌شود. لطفا رسیدگی کنید.
خلیلی-قزوین
 
تهیه آب آشامیدنی آبیک

با توجه به این‌که بخش زیادی از آب آشامیدنی شهر آبیک از طریق گاوداری قدرتی تامین می‌شود، از مسئولان تقاضا داریم نسبت به نصب چند شیر آب در این مکان اقدام کنند.
جمعی از اهالی آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code