موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/15
نبود پارکینگ در پارک بانوان
تنها پارک بانوان شهر محمدیه اصلا جای پارک ندارد و بانوانی که به این پارک مراجعه می‌کنند باید برای پارک کردن خودروهایشان به پارکینگ آن سمت خیابان بروند. لطفا مسئولان برای رفع این مشکل اقدام کنند.
یک شهروند- محمدیه

 خبری از افتتاح نیست
در اولین روزهای تابستان اهالی مینودر جنب مسجد الهادی، کلنگ پارکی برای تفریح اهالی بر زمین زده شد. ولی اکنون بعد از گذشت چند ماه هیچ گونه اقدامی در این خصوص نشده است. از مسئولان انتظار می‌رود این گونه طرح‌هایی که با آسایش مردم رابطه مستقیم دارد را در اولویت قرار دهند و به این دست طرح‌ها بیشتر رسیدگی کنند.
مصطفی ـ قزوین

جوی آب در زیباشهر
وضعیت جوی آب در منطقه پنج، سرو ٩ در زیباشهر بسیار نامناسب است و همیشه از این محل بوی بد و مشمئزکننده به مشام می‌رسد. مسئولان مربوطه رسیدگی کنند.
یک شهروند ـ زیباشهر

جدول‌گذاری نیمه‌تمام
شهرک قدس، فاز ۲، خیابان رضوان، عملیات جدول‌گذاری نیمه‌کاره رها شده است و موقع رفت‌وآمد واقعا به مشکل برمی‌خوریم. مسئولان رسیدگی کنند.
یک شهروند ـ آبیک

کارگران از وسایل ایمنی استفاده کنند
برخی از كارگران ساختمانی بدون تجهیزات ایمنی و وسایل مناسب به سنگ‌كاری و نماسازی ساختمان مشغول هستند. بارها شده كه آجر، سیمان و سنگ‌ از ارتفاع چندین متری به زمین افتاده است، چرا که هیچ محافظی نصب نمی‌شود. ممكن است عابری از این مكان عبور كند و حادثه ناگواری برایش اتفاق بیفتد. لطفاً به كارگران و كارفرمایان ابلاغ كنید قبل از شروع به كار، ایمنی را رعایت كنند.
علوی ـ قزوین

 بوی نامطبوع زباله‌ها
با اینكه در نزدیكی هر خیابان مخازن زباله فلزی تعبیه شده است، اما هنوز هم برخی شهروندان زباله‌های خود را نبش كوچه‌ها یا داخل جوی قرار می‌دهند. با این کار بوی نامطبوع زباله پخش و موجب تجمع گربه‌ها می‌شود. لطفاً الزامات قانونی ایجاد كنید تا افراد بیشتر رعایت كنند.
نجفی – غیاث‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code