موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/14
 فضای سبز پارک کوثر
فضای سبز میان خیابان‌های کوثر و مینودر که با سلیقه و زیبا طراحی و اجرا شده فاقد روشنایی کافی است. اگر این فضاها برای استفاده شهروندان نیست چرا صندلی و آبخوری برای آن پیش‌بینی شده است و اگر هم این پارک برای بهره‌برداری شهروندان است، چرا روشنایی ندارد؟ لطفا مسئولان پاسخ دهند.
محمد حسین ـ قزوین

کمبود پل عابر پیاده
در امتداد خیابان غیاث‌آباد کمی پایین‌تر از استخر الغدیر دقیقا جایی که پل هوایی شروع می‌شود، معبر باریکی برای رفت و آمد عابران پیاده وجود دارد که بسیار خطرناک است و مابقی مسیرها نرده‌کشی شده است. لطفا مسئولان شهری یا همان مسیر کوچک را هم مسدود کنند یا به فکر احداث و نصب پل عابر پیاده برای این منطقه باشند.
میثم نجفی ـ قزوین

آسفالت نامناسب روستای بهجت‌آباد
وضعیت روکش آسفالت روستای بهجت‌آباد بسیار نامناسب و خراب است. از مسئولان تقاضا دارم نسبت به ترمیم روکش آسفالت این روستا بی‌توجه نباشند.
معمری ـ بهجت‌آباد

نیاز آبیک به شهر بازی
شهر آبیک نیاز به یک شهربازی دارد. مردم آبیک برای تفریح یا حتی برای خرید برخی مایحتاج خود، مجبورند به شهرهای مجاور مانند هشتگرد در استان البرز بروند که این موضوع اصلا برای شهر، خوب نیست.
خانجهانی – آبیک

قطعی آب منطقه 3 محمدیه
ساکنان منطقه ۳ محمدیه یا زیباشهر تقریبا هر یک روز در میان شاهد قطعی آب و در روزهای عادی شاهد کاهش فشار آب لوله‌کشی هستند. لطفا مسئولان سازمان آب به این مشکل رسیدگی کنند یا در صورت قطعی از پیش تعیین‌شده، ساعت‌های قطعی آب را اطلاع‌ دهند.
جمعی از اهالی منطقه ۳ محمدیه

گلایه از وضعیت تنها پارک محمودآباد
در چند روز اخیرحجم گلایه‌ها نسبت به وضعیت تنها پارک محمودآباد افزایش یافته است. تردد بیش از ‌اندازه موتوسیکلت‌سواران، اذیت و آزار ساکنان منطقه و همچنین تاریکی محل از جمله عواملی است که گلایه شهروندان را در این زمینه افزایش داده است.
جمعی از اهالی محمودآبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code