موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/13
مشکل اتوبوس‌های زیباشهر
اتوبوس‌های  حمل و نقل درون شهری زیباشهر در گرمای تابستان به سیستم خنک‌کننده مجهز نیستند و مسافران هنگام استفاده از این اتوبوس‌ها با مشقت‌هایی روبه‌رو می‌شوند. ضمن این که در فصل سرما هم این اتوبوس‌ها از سیستم گرمایشی بی‌بهره‌اند. از مسئولان شهری می‌خواهیم به این موضوع و به آسایش مردم بیشتر اهمیت بدهند.
سیما صفری ـ زیباشهر

کمبود نمازخانه در ورودی آبیک
مردم و مسافرانی که وارد شهر می‌شوند، نیازمند نمازخانه‌ای در محل مزار شهدای گمنام و پارک شهید رجایی هستند. لطفا مسئولان نسبت به احداث اتاقکی برای نمازخانه در این محل که ورودی شهر آبیک به حساب می‌آید، اقدام کنند.
کوکبی ـ آبیک

جوابیه سازمان مدیریت پسماند
سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در پی انتشار مطلبی در ستون صدای همشهری مبنی بر بوی بد برخی مخازن زباله در خیابان‌های شهر جوابیه‌ای را به دفتر سرپرستی روزنامه همشهری قزوین ارسال کرده است که در زیر می‌آید:
همان گونه که قبلا نیز به اطلاع ساکنان خیابان‌های کارگر ساده و سعدی رسیده است، کارگران شرکت‌های خدماتی تحت پوشش سازمان پسماند شهرداری قزوین در کنار تخلیه مخازن اقدام به شست‌وشوی آن‌ها می‌کنند؛ اما آنچه از ساکنان این خیابان‌ها انتظار می‌رود همراهی و همکاری آنان با این سازمان است. متأسفانه تخلیه زباله‌ها بدون استفاده از پلاستیک‌های مخصوص حمل زباله از یک سو و جاری کردن فاضلاب از درون خانه‌های آن خیابان‌ها به داخل کوچه از سوی دیگر سبب ایجاد بوی بد و مشمئزکننده شده است که در صورت رعایت نکردن موازین بهداشتی امکان شیوع بیماری دور از انتظار نیست.
سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین

تعیین تکلیف تعاونی مسکن محمدیه
بعد گذشت چند ماه از پیگیری برای تعیین تکلیف تعاونی مسکن شهرداری محمدیه، که با گذشت چند سال هنوز به نتیجه نرسیده است، درخواست پاسخ و پیگیری از جانب مسئولان شورای شهر محمدیه را داریم. ماه گذشته یکی از اعضای شورای شهر از مشخص شدن سرنوشت این تعاونی سخن گفت اما همچنان خبری از تعیین تکلیف این تعاونی نیست.
جمعی از اعضای تعاونی مسکن مهر محمدیهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code