موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/12
 از حرف تا عمل
جاده شهر صنعتی البرز از جاده‌هایی است که در سال‌های اخیر تصادفات بسیاری در آن رخ داده است. به خصوص در فصل زمستان این حوادث خیلی بیشتر می‌شود. مسئولان بارها قول‌هایی برای ساماندهی این جاده داده اند، اما هیچ کدام تا به حال عملی نشده است.
اصغر پویا - قزوین

مشکل کوچه 46 آبیک
کوچه ۴۶ خیابان هویزه نور مناسب ندارد و بسیار تاریک است. از مسئولان مربوطه خواهشمندم برای روشنایی این کوچه هرچه زودتر اقدام کنند.
علی مهرپویان ـ آبیک

نانوایی زیباشهر
شاطر یکی از نانوایی‌های منطقه 2 زیباشهر رفتار شایسته‌ای با مشتریانی که به نانوایی مراجعه می‌کنند، ندارد. من بارها شاهد بودم اگر کسی کوچک‌ترین اعتراضی به کیفیت پخت نان داشته باشد، این شاطر با تندی با او برخورد می‌کند. لطفا مسئولان بیشتر بر فعالیت نانوایی‌ها نظارت کنند.
یک شهروند ـ زیباشهر

یک پیشنهاد برای شورای محمدیه
یک پیشنهاد برای نمایندگان شورای شهر محمدیه که از جامعه ورزشکاران هستند، دارم. ما ساکنان محمدیه و مهرگان مجبوریم برای پیاده‌روی و کوه‌پیمایی مسافت طولانی را تا باراجین طی کنیم. در حالی که می‌توان از امامزاده اسحاق (روبه‌روی آرامستان) به عنوان محلی برای کوه‌پیمایی استفاده کرد. این مکان بسیار مناسب پیاده‌روی در روزهای تعطیل است. فقط به کمی رسیدگی و برخی زیرساخت‌های ابتدایی مانند پارکینگ نیاز دارد. لطفا مسئولان توجه کنند.
یک شهروند ـ زیباشهر

مشکلات مجتمع مسکونی امامت
با گذشت حدود ۴ سال از افتتاح ساختمان‌های مجتمع مسکونی امامت (نیک‌پی) شهرک مهرگان، این منطقه هنوز از داشتن پارک و مسجد بی‌بهره است. یک محوطه فضای سبز کوچک هم که برای اهالی منطقه ساخته شده بود، نه روشنایی دارد و نه صندلی برای نشستن. چند بار هم به اعضای شورا این موضوع را منعکس کردیم اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است. خواهشمندیم این موضوع پیگیری شود.
جمعی از اهالیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code