موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/11
ساخت و سازدر ایام تعطیل
برای ساخت بعضی پروژه‌ها مثل پارک شهرک عارف در روز تعطیل که زمان استراحت مردم است، عملیات  انجام می‌دهند و با ایجاد سرو صدا ی فراوان باعث  مزاحمت برای مردم درزمان استراحت می‌شوند.
عزیزی – شهرک عارف

لایروبی جوی‌های آب
جوی‌های خیابان کارگر نیاز شدیدی به لایروبی و نظافت دارند و تقریباً 2 ماه است که شهرداری به آن‌ها رسیدگی نکرده است. مخصوصاً در مناطق کمتر توسعه یافته مانند خیابان آبشار بوی بسیار بد این فاضلاب‌ها مشام را بسیار می‌آزارد و آلودگی‌های محیطی بسیاری به وجود می‌آورد. لطفاً برای نظافت این مناطق اقدام شود.
محمدی –نواب

تخلیه سطل‌های زباله در نیمه شب
یکی از مشکلاتی که بسیاری از شهروندان از آن گله مند هستند، تخلیه سطل‌های زباله در نیمه‌های شب است. این عملیات، سر و صدای بسیاری دارد و مخل آسایش و خواب شهروندان است. از مسئولان تقاضا دارم به این موضوع بی‌توجه نباشند و در ساعاتی مناسب به ارائه خدمات پر سرو صدا بپردازند.
زارعی- مینودر

آبیاری پیاده‌روها
متاسفانه در پارک‌ها و فضاهای سبز شاهد مصرف بی‌رویه آب هستیم. به طوری که به جای چمن‌ها و فضاهای سبز، پیاده رو‌ها آبیاری می‌شوند! باتوجه به کمبود آب این موضوع جای بررسی بیشتری دارد. چراکه سطح آب‌های زیر زمینی ما بسیار پایین آمده است و اگر پیگیری نشود تا چند ماه آینده شاهد بحران جدی آب می‌شویم. کمااینکه همین حالا هم قزوین با بحران کمبود آب دست و پنجه نرم می‌کند.
لشگری-دانشگاه

خیابان پرحادثه
خیابان نوروزیان ازخیابان‌های دلهره آور شهر قزوین است که ایمنی شهروندان را دچار مخاطره کرده است. این خیابان نیاز به یک رسیدگی جامع دارد تا مشخص شود دلیل این همه تصادف در آن چیست. باید از تصادفات زیاد در این منطقه جلوگیری شود.
محمد حسینی-نوروزیانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code