موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/05
نظافت خیابان‌های فرعی مهرگان
خیابان‌های فرعی مهرگان در فاز دوم این شهرک واقع در روبه روی مسجد نبی اکرم(ص) خیابان دانش کوچه دانش ۷ یا نظافت نمی‌شود ویا فقط ماهی یکبار  نظافت می‌شود.  مسئولان در این زمینه اقدام کنند.
جمعی از ساکنان فاز ۷ مهرگان

افزایش متکدی‌ها در محمدیه
به تازگی تکدی گری در شهر محمدیه زیاد شده است. مسئولان شهر می‌توانند با همکاری بنیادها و ارگان‌های مربوطه استانی، این مشکل را برطرف کنند، چرا که جمع‌آوری آنان از سطح شهر بدون برطرف کردن مشکلات آنان چاره ساز نخواهد بود.
بهتر است همه سازمان‌های مربوطه در این زمینه همکاری کنند تا این افراد بعد از بازپروری دوباره به خیابان‌ها برنگردند.
جمعی از اهالی زیبا شهر

تیر برق مزاحم
درخیابان نادری، کوچه مشاطان تیر چراغ برقی  هست که با وجود اینکه خانه‌ها عقب نشینی   کرده‌اند، همچنان در وسط کوچه مانده است. از مسئولان اداره برق تقاضای رسیدگی داریم.
میرزایی- نادری

 قیمت‌های یکسان درآرایشگاه ها
از اتحادیه آرایشگاه‌های آبیک تقاضا داریم تعرفه اصلاح مو رو به آرایشگاه‌ها اعلام کرده و آنها را ملزم به نصب آن کنند تا مبلغ یکسانی از مراجعان آرایشگاههای شهر دریافت شود.
کاظمی- آبیک

کانال روبه روی پارک بانوان آبیک
اطراف و داخل کانال روبه روی پارک بانوان افراد غیرموجه پاتوق می‌کنند. از مسئولان تقاضا می‌کنیم فکری برای امنیت این منطقه که بانوان آمد و شد دارند، بکنند.
بکشلو- آبیک

کمبود امکانات در مهرگان
خیابان قزوین در شهرک مهرگان نه مغازه‌ای دارد، نه دستگاه خودپرداز بانک. همچنین این منطقه نیازمند پیاده روسازی است و مشکلات زیادی دارد. از مسئولان تقاضا دارم به مشکلات این شهرک رسیدگی کنند.
یک شهروند- مهرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code