موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/01
مرتب کردن شاخه‌های درختان
شمشادهای شهرک کوثر در مسیر فلکه دوم همیشه و به موقع مرتب و شاخه‌گیری می‌شوند اما درختان این منطقه نیاز به هرس دارند. لطفا ماموران شهرداری به این موضوع رسیدگی کنند.
موذنی-کوثر

 فضای سبز در آبیک
فضای سبز پارک مادر روبه‌روی مسکن فرهنگیان آبیک هیچ گونه روشنایی ندارد؛ لطفا به فکر روشنایی این بخش از پارک باشید تا مردم بتواننداز این محل استفاده بهینه کنند.
رسولی – آبیک

کوچه‌ای بدون سیستم دفع فاضلاب شهری
از مسئولان‌ ‌تقاضا داریم ‌نسبت ‌به‌ آسفالت‌ و بحث ‌فاضلاب ‌محله ‌مهدیه ‌توجه ‌داشته ‌باشند. ‌آسفالت ‌اکثر کوچه‌ها ‌‌کنده ‌شده ‌و نامناسب ‌است.
اهالی محله مهدیه - آبیک

 جوی بدون پل در آبیک
جوی آب خیابان آب و فاضلاب سابق شهر آبیک، فاقد پل آهنی است و باعث مشکلات زیادی برای اتومبیل‌ها شده است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
روح‌الله درویشی - آبیک

مزاحمت گاوداری‌ها برای ساکنان شهر
گاوداری‌های مجاور خانه‌های مسکونی در شهر آبیک برای اهالی این شهر مشکل‌ساز شده است. مسئولان محترم لطفا برای تغییر محل گاوداری‌ها و دور کردن آن‌ها از محیط‌های شهری اقدام کنند.
امینی - آبیک

 معضل قطعی آب
آب لوله‌کشی خیابان مطهری کوچه 41 هر روز قطع می‌شود و این موضوع، اهالی این منطقه آبیک را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است. از مسئولان خواهشمندیم به این مشکل رسیدگی کنند.
بیاتی – آبیک

شهرک مهرگان تابلوی راهنما کم دارد
وارد شهرک مهرگان که می‌شوید تا نزدیکی منازل مسکونی هیچ تابلوی راهنمایی وجود ندارد که افرادی را که با منطقه آشنا نیستند، راهنمایی کند. این شهرک به نصب تابلوهای راهنما نیاز دارد. لطفا مسئولان اقدام کنند.
محمد نریمانی –پادگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code