موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/31
کمبود صندلی در ایستگاه آبیک
تعداد مسافرانی که از قطار استفاده می‌کنند زیاد شده است. از مسئولان شهر درخواست می‌کنم به وضعیت ایستگاه راه‌آهن آبیک رسیدگی کنند و در صورت امکان برای رفاه مسافران صندلی‌هایی را در محوطه ایستگاه نصب کنند.
فیضی- آبیک

 تاریکی بلوار پیامبر اعظم(ص)
بلوار پیامبر اعظم(ص) نیاز به نورپردازی بیشتری دارد. لطفا مسئولان شهری رسیدگی کنند.
مولوی- سبزه‌میدان

مشکل کم‌آبی زیاران
زیاران با این همه جمعیت و با وجود بهره‌مندی از رودخانه‌ای پرآب چرا باید مشکل آب‌رسانی داشته باشد؟ لطفا مسئولان فکری به حال بی‌آبی زیاران کنند.
مسعود نقی‌زاده- زیاران

آسفالت جاده قزوین - البرز
روکش آسفالت جاده قزوین - البرز به دلیل تردد بالای خودروهای سنگین و سواری تخریب و دست‌اندازهای فراوانی در مسیر ایجاد شده است. از مسئولان مربوطه می‌خواهم این جاده را آسفالت کنند.
طاهری - راننده

مخابرات رسیدگی کند
تعداد پیامک‌های تبلیغاتی اپراتور‌های تلفن همراه بسیار بالاست و مزاحمت‌هایی را برای مشترکان ایجاد می‌کند. لطفا مسئولان مخابرات برای این معضل که بسیاری از مردم را کلافه کرده، راه‌حلی بیندیشند.
درویشی - تاکستان

قبض‌های تلفن
قبض‌های تلفن چه همراه و چه ثابت خیلی دیر به دست مشتریان می‌رسد یا اصلا نمی‌رسد و من هر دوره باید بعد از اخطار قطع تلفن و مراجعه به مخابرات قبض خود را پرداخت کنم. چند بار هم برای اصلاح آدرس مراجعه کرده‌ام اما همچنان قبضی به دست من نمی‌رسد. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
مرتضوی - قزوین

روشنایی نامطلوب
شهروندان خیابان مطهری از مسئولان شهرستان آبیک درخواست دارند نسبت به روشنایی اندک پارک مطهری(مهدیه) چاره اندیشی کرده و نور این خیابان را زیاد کنند تا مردم بتوانند شب‌ها هم از این بوستان شهری بهره مند شوند.
جمعی از شهروندان آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code