موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/30
تشکر از مامور شهرداری
منطقه مهدیه آبیک یا همان خیابان هویزه یک کارگر شهرداری خیلی زحمتکش به نام آقای ذکرعلی شیخی دارد که برای این منطقه زحمات زیادی می‌کشد. از زحمات ایشان تشکر و قدردانی می‌کنم.
نوروزی-آبیک

هرس درختان
درختان فلکه مادر به سمت سرداران از سوی ماموران شهرداری هرس و مرتب شده و باعث تمیزی این خیابان شده است. از ماموران زحمتکش شهرداری تشکر می‌کنیم.
م.د - قزوین

شهرک مهرگان و کمبود سوپر مارکت
شهرک مهرگان با جمعیتی که روز به روز در حال افزایش است نیاز به راه‌اندازی سوپرمارکت، نانوایی، سبزی و میوه‌فروشی دارد. یک مغاره هست که اجناس خیلی سریع در این مغازه تمام می‌شود و برای ما خانم‌های خانه‌دار مشکل ایجاد می‌کند.
نریمانی- مهرگان

وضعیت بد استخرها
این روزها با گرم شدن هوا استقبال از استخر شنا زیاد است. اما کیفیت رسیدگی به استخرها و توجه به تمیزی و نظافت این مکان‌ها اصلا راضی‌کننده نیست، مخصوصا در استخر الغدیر. لطفا مسئولان کمی هم به فکر مردم باشند.
قاسمی- قزوین

سنددار شدن ملک‌های قولنامه‌ای
ملک‌های قولنامه‌ای در آبیک مشکلی است که اهالی آبیک با آن دست به گریبان هستند. لطفا مسئولان فکری به حال این ساختمان‌های بدون سند کنند.
شهروند آبیکی

احداث سوپر مارکت
من به نمایندگی جمعی از ساکنان مجتمع فرهنگیان از مسئولان تقاضا داریم حداقل یک مغازه سوپرمارکت در زمین خالی کنار اداره محیط زیست راه‌اندازی کنند چون برای یک خرید کوچک باید حداقل تا بلوار ملت برویم و از سوپرمارکت‌های آن‌جا خرید کنیم.
همچنین کودکان و نوجوانان مجتمع فرهنگیان، پارک و وسیله بازی ندارند. از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم.
علی - آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code