موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/29
نیاز به یک دستگاه کارتخوان در پست‌بانک
پست‌بانک مینودر برای دریافت وجه خدمات دستگاه کارتخوان ندارد و از مشتریان وجه نقد دریافت می‌کند و همین امر باعث تعلل در ارائه خدمات و گرفتن وقت مشترکان می‌شود. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
میرباقری - مینودر

نبود نظارت بر قیمت میوه و تره‌بار در زیباشهر
نبود نظارت کافی در بازار میوه و تره‌بار محمدیه باعث بالا رفتن قیمت‌ها شده و توان مردم برای خرید را کاهش داده است. لطفا مسئولان مربوطه نظارت کنند.
بابایی – زیباشهر

تعیین کمد در پارک بانوان
ای کاش در پارک بانوان هم مانند سالن‌های ورزشی کمد‌های کوچکی تعبیه می‌شد تا بانوان ورزشکار هنگام ورزش کیف و وسایل خود را در آن قرار می‌دادند و با خیال راحت ورزش می‌کردند.
قاسمی – مینودر

وضعیت جاده‌های روستایی
جاده‌های روستایی استان بسیار ناهموار است و در‌ شأن شهر قزوین که در تابستان مسافران زیادی را جذب می‌کند نیست. لطفا مسئولان، قسمتی از بودجه‌های استان را به ترمیم و آسفالت کردن جاده‌های اطراف شهر اختصاص دهند.
خلیلی – قزوین

 مهرگان بانک ندارد
شهرک مهرگان با جمعیتی که هرروزه نیز رو به ازدیاد است چرا حتی یک بانک ندارد؟ اهالی برای انجام کارهای بانکی خود حتما باید به قزوین رفت‌وآمد کنند و برای یک کار بانکی، وقت زیادی از مردم گرفته می‌شود. مسئولان توجه کنند؟
نریمانی- مهرگان

کمبود وسایل بازی
شهرک خرم با جمعیت بالا هیچ‌گونه وسیله بازی ندارد و ما مجبوریم برای اوقات فراغت کودکانمان از کمربندی رد شویم و به پارک اداره برق برویم. لطفا رسیدگی کنید.
سکینه محمدی – شهرک خرم

بلاتکلیفی طرح نیمه‌کاره
پروژه نیمه‌کاره جدول‌کشی در اقبالیه به کجا رسیده است؟ مردم این منطقه از این مشکل در عذاب هستند. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
علی- اقبالیهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code