موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/28
 مشکل بلیت آزاد استخر الغدیر
چندی پیش به قصد خرید بلیت استخر به یکی از کیوسک‌های روزنامه‌فروشی رفتم و بلیتی تهیه کردم. اما وقتی به استخر الغدیر مراجعه کردم مانع ورود من و چند نفر دیگر که بلیت‌های استخر را از بیرون تهیه کرده بودیم، شدند و افرادی که از داخل محیط استخر بلیت تهیه می‌کردند اجازه ورود داشتند. مسئولان اداره ورزش لطفا به این موضوع پاسخ دهند.
حاج‌قاسمی- قزوین

قیمت‌های نامتعارف
اینجانب ساکن روستای زاغه هستم و محل کارم آبیک است. من هر روز روستای محل سکونت تا آبیک را طی می‌کنم. کرایه تاکسی مسیر میرپنجی به آبیک که حدود ۱۷ کیلومتر است 2200 تومان تعیین شده اما برای طی مسیر زاعه به میرپنجی که فقط 2 کیلومتر است باید 4000 تومان پرداخت کنیم. آیا این انصاف است؟ مسئولان در این زمینه اقدام کنند.
یکی از ساکنان روستای زاغه

کمبود سطل زباله
کوچه ۳۳ غربی واقع در خیابان مبارزان آبیک مخزن زباله ندارد. لطفا مسئولان مخازنی را برای جمع‌آوری زباله‌ها در نظر بگیرند.
مهرداد- م- آبیک

 آبیاری منظم درختان
لطفا مسئولان فکری به حال درخت‌های شهرک 192 واحدی مهر قدیم کنند. این درختان ۲سال تمام با آبیاری منظم جان گرفته‌اند اما امسال به دلیل رسیدگی نکردن به آن‌ها در آستانه خشک شدن قرار دارند.
مسعودی - شهرک 192واحدی

تشکر از شهرداری منطقه ۳
جا دارد از طرف عده‌ای از همسایگان خیابان کوثر، میدان دوم، از شهرداری منطقه ۳ که کوچه‌های این منطقه را آسفالت کردند تشکر و قدردانی کنم.
محمدبیگی ـ قزوین
  
پارکینگ بیمارستان

بیمارستان مهرگان در شلوغ‌ترین منطقه شهر فاقد پارکینگ است واین بزرگ‌ترین نقیصه برای یک بیمارستان مجهز محسوب می‌شود. این مشکل در بعضی از مجتمع‌های تجاری نیز وجود دارد. لطفا مسئولان هنگام صدور مجوز‌های ساخت، توجهی هم به اصول و قواعد شهر‌سازی داشته باشند.
اسحاق چگینی ـ قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code