موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/24
پیگیری راه‌اندازی حوزه علمیه برادران در آبیک
امام جمعه آبیک چندی پیش در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت که از سال ۸۰ تاکنون پیگیر راه‌اندازی حوزه علمیه برادران در شهرستان آبیک هستم اما تاکنون این مهم تحقق نیافته است. مسئولان چرا در این زمینه کم‌کاری می‌کنند. از مسئولان مربوط می‌خواهیم در این خصوص همکاری کنند.
جمعی از اهالی آبیک

کمبود محل پارک خودروها
کارت پارک‌ها چند سالی است در شهرها راه‌اندازی شده و گوشه‌های خیابان را برای پارک کردن خودروها به شهروندان، ساعتی اجاره می‌دهد. اما همچنان مشکلی که در قزوین وجود دارد کمبود پارکینگ است.
این معضل اما برای کارمندان اداراتی که فاقد پارکینگ هستند وجود دارد و این افراد ماهانه برای پارک خودروی‌شان متحمل پرداخت هزینه هنگفتی می‌شوند.
مریم سمیاری-قزوین

اصلاح وضعیت خیابان
خیابان غیاث آباد، که اکنون به خیابان بن بست معروف شده است با اندکی تغییر باز هم می‌تواند مانند گذشته تبدیل به یک خیابان دوطرفه و پررفت و آمد شود. کاسبان این منطقه روزهای کسادی را می‌گذرانند و این موضوع به سبب یک طرفه شدن خیابان است. لطفا مسئولان مربوطه رسیدگی کنند.
جمعی از کسبه خیابان غیاث آباد

جاده روستای حمیدیه در انتظارآسفالت
اهالی شهرک مهرگان از دست پرداخت عوارضی روزانه به جاده‌های کناری پناه آورده واز جاده روستای حمیدیه رفت و آمد می‌کنند اما آسفالت فوق العاده بد این جاده باعث بروز مشکلاتی برای مردم شده است که یکی از آن‌ها آسیب رسیدن به جلو‌بندی خودروهاست. مسئولان لطفا برای آسفالت جاده حمیدیه فکری بکنند.
ناوشک- مهرگان

تاریکی بلوار پیامبر اعظم (ص)
بلوار پیامبر اعظم (ص) با هزینه ساخت  بسیار، چرا از نعمت روشنایی بی‌بهره است. وقتی شب‌ها گذرمان به این بلوار زیبا می‌افتد کمبود روشنایی آن مشهود است.
 روشنایی اندک برای چنین بولواری مناسب نیست. مسئولان توجه کنند.
حاج قاسمی- قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code