موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/23
 درد دل شهروندان آبیکی
شهردار و فرماندار محترم آبیک لطفا به فکر اهالی شهرک قدس هم باشند. ما حق داریم یک مسجد در شهرک محل سکونت خود داشته باشیم. چرا اهالی این منطقه برای خواندن نماز یا گرفتن مراسم ختم یا سایر مراسم مذهبی باید به شهر مراجعه کنند؟ یا در پارکینگ خانه‌ها هیأت عزاداری برپا کنیم؟ مسئولان چند سالی است قول داده‌اند برای شهرک قدس مسجد می‌سازند، اما هنوز هیچ اقدامی نشده است.
جمعی از اهالی شهرک قدس

 خط کشی کمرنگ آسفالت خیابان‌ها
با توجه به افزایش روزافزون وسایل نقلیه، خط‌کشی آسفالت بعضی از خیابان‌های قزوین مانند دانشگاه بسیار کم‌رنگ شده و برخی خیابان‌ها هم مانند نوروزیان اصلا فاقد خط‌کشی است.
همین موضوع به ظاهر کم‌اهمیت سبب تصادف‌های متعددی می‌شود؛ بنابراین از مدیران شهری می‌خواهم نسبت به خط‌کشی خیابان‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.
صادقی - نوروزیان

آلودگی صوتی
باتوجه به این که آلودگی صوتی طبق قانون اساسی جرم به حساب می‌آید گاهی مشاهده می‌شود برخی شهروندان صدای پخش خودرو‌هایشان را زیاد می‌کنند و با تردد در شهر، به ویژه در ساعات پایانی شب و ظهر‌ها آسایش شهروندان دیگر را سلب می‌کنند.
از نیروی انتظامی درخواست دارم با این افراد بی‌ملاحظه برخورد جدی‌تری بکنند.
صفایی - خیابان پیروزی

خدمت رسانی به شهرک های مسکونی
 واحد‌های مسکونی واقع در شهرک‌ها همانند ساختمان‌های شخصی‌ساز باید به صورت یکسان نرخ خدمات را پرداخت کنند.
این در حالی است که این مجتمع‌ها به نسبت واحدهای مستقر در مرکز شهر خدمات شهری کمتری دریافت می‌کنند. برای مثال در داخل مجتمع شیشه قزوین یک مخزن جمع‌آوری زباله وجود ندارد و رفتگران شهرداری هم بسیار دیر به دیر معابر این شهرک‌ها را نظافت می‌کنند.
آسفالت‌های محوطه شهرک ما نیز عمر بیش از ۲۰ سال دارند و با وجودی که روکش آسفالت نیاز به ترمیم دارد وقتی پیگیر خدمات‌رسانی به مجتمع می‌شویم می‌گویند باید خودتان برای محوطه هزینه کنید. واقعا این تبعیض جای سؤال دارد.
رضایی - مینودر؛ مجتمع شیشه قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code