موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/22
انسداد انتهای خیابان پادگان
از زمانی که انتهای خیابان پادگان به سمت غرب بسته شده مسیر عبور اتومبیل‌ها از میدان سورتک انجام می‌شود و هنگام ظهر و عصر ترافیک سنگینی در این منطقه ایجاد می‌شود. لطفا سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری برای حل معضل ترافیک و مسدودی خیابان اقدام کند.
دانش‌پژوه - قزوین

آسانسورهای مهرگان
آسانسورهای خانه‌های مسکونی شهرک مهرگان در بعضی از ساختمان‌ها مانند ساختمان‌های مخابرات راه‌اندازی نشده است و مردم برای بالا و پایین رفتن مشکل دارند. لطفا با طرح این موضوع و رفع آن باری از مشکلات مردم مهرگان بردارید.
آقامحمدی - مهرگان

طرح ساماندهی بلوار
طرح بهسازی و ساماندهی بلوار امام خمینی(ره) اقبالیه به طول 1700 متر انجام شد اما به خاطر حمایت نکردن مسئولان، نیمه‌تمام ماند. این میدان نیاز به رسیدگی و رفع نواقص دارد. لطفا مسئولان مربوط چاره‌اندیشی کنند.
صمدی - اقبالیه

ماشین‌های فروش میوه
در کوچه پس‌کوچه‌های تنگ پشت امامزاده حسین(ع) وانت‌های فروش میوه یا جمع‌آوری نان خشک اصلاً ظهر و بعدازظهر نمی‌شناسند و مدام با بلندگوهایشان آسایش مردم را سلب می‌کنند. کاش این پیام به گوش آن‌ها برسد و به فکر مردمی که بچه کوچک یا فرد کهنسال در خانه دارند و باید حتماً ظهر استراحت کنند، باشند.
مولود میربها

سرعت‌گیرهای غیرضروری شریفیه
در ابتدای ورودی شریفیه خیابان اصلی وجود سرعت‌گیرهای پشت سرهم هر راننده عبوری را آزار می‌دهد. من هر روز برای رسیدن به محل کارم از این مسیر عبور می‌کنم و از این سرعت‌گیرها در عذابم. لطفا مسئولان شهری فکری برای کاهش این سرعت‌گیرها که نابجا و غیرضروری نصب شده‌اند، بکنید.
منصوری - قزوین

ایستگاه‌های آتش‌نشانی
ایستگاه‌های آتش‌نشانی در اقبالیه همیشه بهترین عملکرد و سرعت را در اطفای حریق داشتند که جا دارد از این مأموران زحمتکش و خدوم تشکر و قدردانی شود.
عده‌ای از اهالی اقبالیهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code