موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/21
حمله سگ ولگرد
روز دوشنبه هفته گذشته برای کار بانکی بیرون رفتم. کنار بانک و دقیقاً داخل کوچه یک سگ ولگرد به من حمله کرد که سریع به داخل ماشین پناه بردم و شکر خدا اتفاقی نیفتاد. اگر به جای من یا افراد بزرگسالی که می‌توانند در چنین مواقعی، کاری بکنند یک بچه بود چه اتفاقی می‌افتاد؟ به هر حال بلافاصله بعد از رسیدن به منزل با شماره 2450 شهرداری تماس گرفتم اما از ساعت ۱۰ تا ۱۴ دائم بوق اشغال می‌زد. تکلیف شهروندان در این مواقع چیست؟ مسئولان شهرداری در این زمینه که به سلامت شهروندان مرتبط است، اقدام فوری کنند.
یک شهروند از آبیک

تشکر از شهردار
از شهردار و مسئولان فضای سبز شهرستان آبیک برای تعمیر ست کودکان در پارک فرهنگیان قدردانی و تشکر می‌کنیم.
جمعی از اهالی خیابان فرهنگیان

نیاز به تابلوی راهنما
بر سر چهارراه ایران‌گاز به سمت بوئین‌زهرا هیچ تابلویی که مسیر را به سمت بوئین‌زهرا نشان دهد وجود ندارد. مسئولان رسیدگی کنند.
باقری- ایران‌گاز

 ساز ناکوک پارکینگ‌ها
به علت نبود شفاف‌سازی تعرفه پارکینگ‌های عمومی در شهر، بسیاری از شهروندان با مشکلاتی مواجه هستیم. مثلا هنوز نمی‌دانیم به ازای هر ساعت چه مبلغی باید پرداخت شود. چرا که هر یک از پارکینگ‌های عمومی مبلغ‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند.
زلالی - مدنی‌غربی

گلایه از بی‌سامانی مینودر
خرابه‌های مینودر به علت نبود ساماندهی مناسب در روز، پناهگاهی برای بزه‌های اجتماعی است و در شب پناهگاه سگ‌های ولگرد؛ به طوری که صدای این حیوانات تا صبح خواب را از اهالی الهیه می‌گیرد.
خواهشمندیم فکری به حال این معضل شود.
نصیری - مینودر

وضعیت آسفالت روستای بهجت‌آباد
وضعیت آسفالت روستای بهجت‌آباد، بالاتر از روستای میرپنجی واقعا خراب است. از مسئولان خواهشمدیم در این زمینه اقدام کنند.
صدوقی - بهجت‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code