موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/18
تشکر از شهردار خاکعلی
به تازگی440 اصله درخت با توجه به تناسب شرایط آب و هوایی و زیست‌محیطی منطقه در مسیر فاضلاب‌های شهری و مرکز بهداشت خاکعلی کاشته شده است که جا دارد از این طریق از شهردار محترم خاکعلی تشکر و قدردانی کنیم.
جمعی از اهالی خاکعلی

 مشکلات روستای کبریت‌میان
ما جمعی از اهالی روستای کبریت‌میان از  مسئولان تقاضای رسیدگی به اوضاع آسفالت، آب آشامیدنی و وضعیت نابسامان کشاورزان این روستا را داریم. وضعیت این امکانات حداقلی برای اهالی روستا مناسب نیست. مسئولان کمی هم به فکر روستاها باشند.
جمعی از اهالی روستا

تشکر از ماموران تفکیک زباله
شهرک کوثر هر هفته در روز و ساعت خاصی منتظر ماموران دلسوز و زحمتکش تفکیک زباله است که با دقت و مسئولیت بسیار سعی در جمع‌آوری زباله‌های قابل احیای منطقه دارند که جا دارد بدین وسیله از این ماموران زحمتکش تشکر و قدردانی شود.
منتظری- کوثر

انتقاد از اداره آب
ترکیدگی لوله در شهرک کوثر، مردم و ساکنان این منطقه را از ساعت ۴ بعد از ظهر تا 12 شب دچار مشکل کرد. نشت آب ناشی از ترکیدگی لوله موجب قطعی آب و سست شدن پی ساختمان همسایه شد. لطفا مسئولان در این زمینه بیشتر توجه، و به مشکلات زودتر رسیدگی کنند.
ع- و – کوثر

نمازخانه میدان مینودر
در ورودی شهر، پایین میدان مینودر، نمازخانه و سرویس بهداشتی احداث شده که به دلیل عدم نصب تابلو‌های راهنما مورد استفاده قرار نمی‌گیرد؛ البته این مکان به ویژه نمازخانه آن، از نظافت و بهداشتی برخوردار است که مایه تأسف است. لطفاً اطلاع‌رسانی کنید.
چگینی- قزوین

 مشکل کمبود آب
از مسئولان خواهشمندم به فشار آب منطقه بنیاد شهرستان آبیک (بلوار طباطبایی) رسیدگی شود. چند روزی می‌شود فشار آب بسیار ضعیف شده است. همه اهالی گلایه دارند. لطفا رسیدگی کنید.
مهدی باقرآبادی- آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code