موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 028-33362343 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/16
    ثبت‌نام درمدارس
به‌رغم وعده مسئولان در ایام ثبت‌نام دانش‌آموزان همچنان شاهد دریافت وجوه  قابل توجهی از اولیای دانش‌آموزان هنگام ثبت‌نام هستیم. خواهشمند است مسئولان یک بار برای همیشه تکلیف را روشن کنند و در این باره تصمیم جدی بگیرند.
ش. م – الوند

   افزایش کودکان کار
تعداد کودکان کار در قزوین رو به افزایش است و باید فکری به حالشان شود. جدیداً سر چهارراه دانشگاه تعدادی کودک مشغول فروش کالاهایشان هستند. آن‌ها یک متولی دارند که او برایشان دستمال کاغذی می‌آورد تا بفروشند. این گروه بیشتر شبیه باند کودکان کار هستند.
یک شهروند

   کمبود صندلی
در پارک دهکده طبیعت در مسیرهای بازدید صندلی وجود ندارد و بازدیدکنندگان برای دیدن قسمت‌های مختلف پارک که از هم دور هستند، خسته می‌شوند. لطفاً برای تکریم بازدیدکننده‌ها در مسیرهای بازدید، محل‌هایی به منظور استراحت و نشستن تعبیه شود.
محمدی – قزوین

   ترمیم روکش آسفالت اقبالیه
روکش آسفالت جاده اقبالیه به قزوین رسیدگی اساسی می‌خواهد. خودروهایی که همه‌روزه در این مسیر تردد دارند دچار آسیب‌های فنی در قسمت جلوبندی می‌شوند؛ همچنین مسافران از چاله‌های جاده ناراضی هستند. خواهشمندیم برای ترمیم این جاده اقدام شود.
پیربیگ – اقبالیه

   تفکیک زباله از کجا؟
در فیش‌های عوارض سالانه شهرداری، شهروندان باید هزینه تفکیک زباله بدهند. چرا این ردیف فقط در قزوین وجود دارد؟ تا جایی که بررسی کردم، در شهرهای دیگر این موضوع را ندیدم. این در حالی است که ما خودمان از منزل این تفکیک را انجام می‌دهیم.
نصیری – قزوین

   قطعی آب و برق
قطعی آب و برق شهرک قشلاق زیاداست و اهالی را دچار دردسرهایی کرده است. لطفا مسئولان در این زمینه پاسخگو باشند.
شهروند قشلاقیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code