موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/15
   سامانه 137
سامانه 137 خدمات شهرداری که تنها پل ارتباطی مردم برای بیان مشکلاتشان و انعکاس مشکلات به شهرداری بود، به تازگی فقط با یک اپراتور، شخص تماس گیرنده را راهنمایی می‌کند تا اسم فرد و داخلی مورد نظر را وارد کند و اثری از شنیدن صحبت مردم نیست.
علوی – قزوین

   تجمع وانت‌های فروش میوه
تجمع وانت‌های میوه در سر خیابان‌های اصلی شهر کم‌کم تبدیل به معضل بزرگی برای ماشین‌های عبوری شده است. لطفا مسئولان برای این‌‌گونه تجمع‌هایی که وقت شهروندان را تلف می‌کند، تدبیری بیندیشند.
رنجبر- قزوین

   دست‌فروش مزاحم
فلکه دوم کوثر دقیقاً بر سر چهارراه، فروشنده‌ دوره‌گردی با چرخ‌دستی کهنه و قدیمی خانه کرده و گویا قصد رفتن ندارد و کسی نیست صدای همسایه‌های شاکی را به گوش مسئولان برساند.
لطفا صدای ما را بشنوید و فروشندگان مزاحم را توجیه کنید که بساط دست‌فروشی مناسب اطراق کردن و ماندگاری نیست.
عبادی - قزوین

    روشنایی فضای سبز آبیک
فضای سبز (پارک مادر) روبه‌روی مسکن فرهنگیان آبیک هیچ‌گونه روشنایی ندارد. لطفا مسئولان مربوطه به فکر روشنایی این بخش از پارک باشند تا مردم بتوانند از این محل استفاده کنند.
رسولی - آبیک

   ر‌هاسازی زباله
رهاسازی غیراصولی زباله در مبادی ورودی روستای قاضی‌کلایه و سوزاندن آن‌ها پای تیر چوبی تلفن مشکلی است که هرروزدراین منطقه تکرار می‌شود. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
مصطفی -آبیک

 مشکل اهالی کوچه زرآبادی
ماموران شهرداری در خیابان نادری کوچه زرآبادی برای جمع آوری زباله‌ها داخل کوچه‌ها نمی‌روند و اهالی محل باید زباله‌های خود را سر کوچه‌ها انبار کنند و با توجه به این که این مناطق سطل زباله نیز ندارد، انباشت زباله سر کوچه‌ها سبب ایجاد مشکلاتی برای اهالی شده است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
مرتضوی- کوچه زرآبادیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code