موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/11
جوی آب بد بو
بوی جوی آب در خیابان‌های کارگر، منبع آب و سعدی باعث آزار همسایگان و کسبه شده است؛ چرا ماموران زحمتکش شهرداری به این منطقه رسیدگی نمی‌کنند؟
زهرا مکرمی- قزوین

قدردانی از سازمان اتوبوسرانی
بدین وسیله از مدیریت و سازمان اتوبوسرانی قزوین بابت خرید و تردد اتوبوس‌های جدید و مجهز تشکر و قدردانی می‌شود.
بهتویی - دانشگاه
 
مشکل اهالی کوچه 46 نوروزیان

ما جمعی از اهالی کوچه 46 خیابان نوروزیان خواستار رفع نقص ورودی این کوچه به خیابان و بلوار وسط خیابان هستیم تا با عریض شدن خیابان در سر این کوچه از حوادث ناگواری که هرچند وقت یک بار اتفاق می‌افتد جلوگیری شود.
چگینی- نوروزیان

نیاز فوری به ترمیم آسفالت
آسفالت بلوار صنعت حد فاصل میدان مینودر تا مقابل شرکت پلی وینا و ورودی هفت سنگان وضعیت خوبی ندارد و نیاز جدی به روکش و ترمیم دارد. با توجه به میزان تردد بالا در این بلوار درخواست می‌شود برای حل مشکلات آن اقدام شود.
حامد الماسی وند –قزوین

 قطعی آب
هفته گذشته آب منطقه نوروزیان بدون هیچ اطلاع رسانی قبلی بیشتر از 3 ساعت قطع شد و مردم برای دسترسی به آب ناچار شدند به پارک‌ها بروند. در مواقعی هم که آب وجود دارد، فشارش آن قدر کم است که به طبقات بالا نمی‌رسد. شنیده‌ایم که کاهش فشار آب در خیابان‌های خیام، دانشگاه، عارف و جانبازان هم به معضل مردم تبدیل شده است.
یوسفی –نوروزیان

تعمیر جاده
جاده نصرت‌آباد الوند به حسن‌آباد کلج بیشتر از یک جاده ترانزیتی رفت و آمد دارد؛ اما به نظر می‌آید این جاده از دید مسئولان اداره راه پنهان مانده است. اگر قرار نیست این جاده تعریض شود، حداقل به ترمیم آن اقدام شود تا ماشین‌ها به خاطر اینکه به چاله نیفتند، مجبور به تغییر مسیر نشوند. همین موضوع بارها باعث تصادف شده است.
علی‌آبادی- باغ نشاطارسال پیام اشتراک 
 
 Security code