موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/10
ترافیک و دور برگردان نامناسب
تقاطع خیابان نوروزیان و کانال آب که ورودی انتهای غیاث‌آباد و نوروزیان است، به‌علت بن‌بست بودن و دور‌برگردان نامناسب، باعث ترافیک صبحگاهی و شبانگاهی می‌شود. لطفا مسئولان فکری برای این تقاطع بکنند.
حسین - قزوین

آسفالت نامناسب
آسفالت و سرعت‌گیر نامناسب قبل از تقاطع نسیم‌شمال و بلوار میرزاکوچک‌خان، سبب ایجاد تصادف و ترافیک در ساعات شلوغی می‌شود که با احداث یک زیرگذر مشکل ترافیک این منطقه حل خواهد شد. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
میلاد عزت‌پور- قزوین
    
بی توجهی به روستاهای طارم
روستای زرند دهستان چوقور طارم سفلی زیبایی‌های بسیاری دارد؛ اما در کنار این زیبایی‌ها مشکلات و دردهای طارم بی‌شمار است. طارم سفلی جایی است که مورد غفلت مسئولان استان قرار گرفته است؛ مخصوصاً دهستان چوقور. نه خبری از آن مخابره می‌شود و نه در صدا و سیمای استان سهمی از برنامه‌ها دارد و نه اعتبار و پروژه‌ای به آن اختصاص داده
می‌شود. متأسفانه فعالیت‌ها در استان منحصر شده به شهر قزوین و یکی دو شهر دیگر.
طارمی از منطقه طارم سفلی
  
توجه به اتلاف آب
با توجه به فصل گرما و مشکل کم‌آبی این انتظار از شهرداری می‌رود که در آبیاری فضای سبز بلوار‌ها در برای جلوگیری از اتلاف آب و بعضا جلوگیری از تصادفات ناشی از سرریز شدن آب روی آسفالت اقدامات پیشگیرانه انجام شود.
معصومه رجبی- پادگان
   
اینترنت همراه
برای چندمین بار است که عرض می‌کنم، سرعت اینترنت برخی سیم‌کارت‌ها واقعاً اوضاع نامناسبی دارد. پرداخت هزینه‌ها با ماست، اما کیفیت ارائه خدمات بسیار پایین است. ‌ای کاش به گوش مدیران این شرکت‌ها برسد که مردم در برخی مناطق در استفاده از این اینترنت‌ها مشکل دارند.
موسی خانی – قزوین
    
ترافیک سبزه‌میدان
در خیابان‌های منتهی به سبزه‌میدان از ساعت 17 تا 19 ترافیک سنگینی به وجود می‌آید که آدم را یاد ترافیک‌های طولانی‌مدت خیابان‌های تهران می‌اندازد. معلوم نیست ترافیک این میدان چه زمانی می‌خواهد درست شود. مسیرهای دیگری را برای دسترسی مردم به مرکز شهر باید تعبیه کنند.
صالحی –سپهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code