موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/05/09
وضعیت بد سیم‌کشی برق در بازار
در بازار قزوین، تأسیسات مختلف ساختمانی به خصوص سیم‌کشی‌های برق بسیار قدیمی و فرسوده هستند و بدون هیچ گونه دسته‌بندی و حفاظتی در معرض دسترسی مردم قرار دارند. علاوه بر این هر لحظه امکان اتصالی کردن سیم‌ها و آتش‌سوزی وجود دارد. ضمناً به دلیل فرسوده بودن این تأسیسات معمولاً با قطعی برق در طول روز مواجه هستیم. از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم.
رضاییان- قزوین

 زمین چمن اقبالیه
شهر اقبالیه برای برگزاری مسابقات فوتبال زمین چمن ندارد. با وجود قول‌هایی که مسئولان برای ساخت این زمین به مردم داده‌اند، همچنان هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده است.
 لطفاً به این موضوع رسیدگی شود تا جوانان برای استفاده از فضای ورزشی به قزوین نیایند و هزینه‌های گزاف را متحمل نشوند.
پیشرویان- اقبالیه

 حمل‌ونقل و ترافیک شهری
کاش می‌شد با یک برنامه‌ریزی درست، عبور و مرور خودروها در روزهای پایانی هفته ساماندهی شود و مشکل ترافیک آخر هفته در خیابان‌های مرکزی حل شود.
توفیق – خیابان نادری

 قدردانی از سازمان اتوبوسرانی
بدین‌وسیله از مدیریت و سازمان اتوبوسرانی قزوین بابت خرید و تردد اتوبوس‌های جدید و مجهز در سطح شهر تشکر و قدردانی می‌شود.
بهتویی - دانشگاه

 مشکل اهالی کوچه 46 نوروزیان
ما جمعی از اهالی کوچه 46 خیابان نوروزیان خواستار رفع نقص ورودی این کوچه به خیابان و بلوار وسط خیابان هستیم تا با عریض شدن خیابان در سر این کوچه از حوادث ناگواری که هرچند وقت یکبار می‌افتد جلوگیری شود.
چگینی- نوروزیان

 جوی بد بوی خیابان
بوی جوی آب در خیابان‌های کارگر و منبع آب و سعدی باعث آزار همسایگان و کسبه شده است. چرا ماموران زحمتکش شهرداری به این منطقه بیشتر رسیدگی نمی‌کنند؟
زهرا مکرمی- قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code