موضوعات
قزوین

رئیس شورای اسلامی شهر تأکید کرد

تزریق اعتبار برای تکمیل پروژه های شهری اسفرورین

نویسنده:
رئیس شورای اسلامی شهر اسفرورین بر تزریق اعتبار برای تکمیل پروژه‌های شهری اسفرورین تأکید کرد. «معصومه رحمانی » در گفت‌و‌گو با فارس اظهارکرد: شهر اسفرورین با جمعیت 12 هزار نفری با مشارکت و همراهی شهروندان تحولات و گام‌های تأثیرگذاری برای توسعه برداشته است.
1392/10/01
رئیس شورای اسلامی شهر اسفرورین بر تزریق اعتبار برای تکمیل پروژه‌های شهری اسفرورین تأکید کرد.
«معصومه رحمانی » در گفت‌و‌گو با فارس اظهارکرد: شهر اسفرورین با جمعیت 12 هزار نفری با مشارکت و همراهی شهروندان تحولات و گام‌های تأثیرگذاری برای توسعه برداشته است.
رئیس شورای اسلامی شهر اسفرورین اصلی‌ترین نیاز برای عمران و آبادی شهر را مشارکت و دغدغه‌مندی مسئولان ذکر کرد و افزود: مشارکت شهروندان در برنامه و فعالیت‌های شهرداری همواره زمینه ساز رفع معضلات شهری اسفرورین است.
وی با بیان اینکه ادامه مسیر توسعه شهر اسفرورین به نوع نگاه مسئولان به فرصت‌ها بستگی دارد، گفت: توجه به ظرفیت‌های شهر اسفرورین به عنوان ناحیه فرهنگی و دارای ظرفیت‌های علمی، فرهنگی، تاریخی و منابع انسانی بسیار مهم است.
 رئیس شورای اسلامی شهر اسفرورین افزود: استفاده از تجربیات و تخصص در امور شهری  منجر به برداشتن گام‌های بلندی در راستای عمران و آبادی شهر اسفرورین شده رضایتمندی شهروندان را در پی دارد.
این مسئول با اشاره به توسعه فضای سبز اسفرورین تصریح کرد: شورای شهر اسفرورین در پی این است تا با ایجاد ساز و کارهای بهتر زمینه را برای توسعه فضای سبز اسفرورین مهیا کرده و زمینه رضایت شهروندان را فراهم کند.
رحمانی در پایان با تأکید بر اینکه رسیدگی به پروژه‌های عمرانی در اسفرورین باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: تزریق بیشتر منابع مالی و اعتباری برای به ثمر رساندن پروژه‌های نیمه‌تمام اسفرورین ضروری و مهم است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code