موضوعات
قزوین

بهره‌مندی ۸ هزار جوان از برنامه‌های تابستانه هلال‌احمر

نویسنده:
معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر قزوین گفت: در تابستان سال جاری، ۴۶ عنوان برنامه برگزار می‌شود و این برنامه‌ها به صورت تقریبی ۸ هزار نفر عضو جوانان را پوشش می‌دهد...
1396/05/22
معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر قزوین گفت: در تابستان سال جاری، ۴۶ عنوان برنامه برگزار می‌شود و این برنامه‌ها به صورت تقریبی ۸ هزار نفر عضو جوانان را پوشش می‌دهد.
«نادر میرزایی» در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی را در حوزه غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان در ستاد برنامه‌ریزی از سوی سازمان جوانان هلال‌احمر برگزار می‌شود که این برنامه‌ها زمان‌بندی و با تفکیک شهرستانی تدوین شده است.
وی افزود: در چند سال گذشته متوالی توانسته‌ایم به عنوان یکی از دستگاه‌های مؤثر و کارآمد در حوزه جوانان فعالیت کنیم و در این راستا طی سال جاری برنامه‌های مهمی از جمله برگزاری کارناوال‌های گروهی را پیش‌بینی کرده‌ایم؛ در این کارناوال، خدماتی به روستاییان مناطق محروم ارائه می‌شود.
معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان بیان کرد: از جمله برنامه‌های اجرایی در ایام تابستان سال جاری، شامل برنامه‌های فرهنگی، ویزیت رایگان و برگزاری کارگاه‌های مختلف برای گروه‌های سنی مختلف است که این برنامه‌ها با هم‌افزایی بین معاونت جوانان و معاونت داوطلبان به صورت مشترک برگزار می‌شود.
میرزایی عنوان کرد: از سایر برنامه‌ها هم می‌توان به برنامه‌های ورزشی رفاقتی و رقابتی بین جوانان در سطح استانی و شهرستانی اشاره کرد که میزبانی این دوره از مسابقات به شهرستان بوئین‌زهرا واگذار شده است.
وی یادآوری کرد: برگزاری مجموعه بازدیدهای محلی با رویکرد رفتارهای نوع‌دوستانه با ایجاد تغییراتی به نفع اهداف جمعیت هلال احمر، برگزاری نشست‌ها و مجموعه فعالیت‌های مهیج و هدفمند در راستای تقویت و ارتقای سطح مهارت جوانان در فواصل زمانی، برگزاری نشست‌های مطالعه با گروه‌های مختلف جوانان در ارتباط با موضوع‌های مختلف کتاب از جمله برنامه‌های تابستانه معاونت جوانان جمعیت هلال‌احمر استان قزوین است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code