موضوعات
قزوین

ایجاد 322 فرصت شغلی خانگی درتاکستان

نویسنده:
نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه اشتغال شهرستان تاکستان، طی سال 95 و 6 ماه نخست سال جاری برای 322 نفر در مشاغل خانگی شغل ایجاد شده که در مرحله نخست 5 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است...
1396/09/01
نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه اشتغال شهرستان تاکستان، طی سال 95 و 6 ماه نخست سال جاری برای 322 نفر در مشاغل خانگی شغل ایجاد شده که در مرحله نخست 5 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
«بهمن طاهرخانی» در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اقدام‌های و پروژه‌های اجرا شده در شهرستان تاکستان از خرداد سال گذشته تا شهریور سال جاری اظهار کرد: این شهرستان دارای ظرفیت‌های مطلوبی بوده و توانسته در عرصه صنعت و کشاورزی بدرخشد.
وی ادامه داد: از پروژه‌های شاخص انجام شده در شهرستان تاکستان می‌توان به اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت جاده آبترش به ضیاءآباد، پروژه زیرسازی و آسفالت جاده اَک به اسفرورین، پروژه زیرسازی و آسفالت جاده ورسج، پروژه تأمین روشنایی جاده اقبالیه به تاکستان اشاره کرد.
نماینده  مردم تاکستان در مجلس گفت: همچنین ایجاد صندوق توسعه کشمش، احداث و اجرای طرح بزرگ‌ترین شهرک گلخانه‌ای کشور در روستای نودهک شهرستان تاکستان، اخذ مجوز و اعتبار ویژه داربستی کردن باغ‌های انگور در سفر رئیس جمهوری به قزوین، اخذ مجوز و اعتبار ویژه برای آبیاری قطره‌ای باغ‌های انگور در این سفر از دیگر پروژه‌های شاخص شهرستان تاکستان است.
طاهرخانی با اشاره به اقدام‌های انجام شده در حوزه برق و خدمات روشنایی در روستاها از سال 95 تا 96 اظهار کرد: در این زمینه توسعه تأسیسات برق در روستاها و شهرهای شهرستان تاکستان با اعتبار 110 میلیارد ریال صورت گرفته است.
وی یادآوری کرد: همچنین بهره‌برداری از نیروگاه شهرک صنعتی اسفرورین به میزان 2/4  مگاوات، بهره‌برداری از نیروگاه شهرک صنعتی حیدریه به میزان 1/4 مگاوات و بهره‌برداری از سلول‌های خورشیدی و نصب در منازل افراد زیر پوشش کمیته امداد به میزان 10 کیلو وات از دیگر اقدام‌های انجام شده در شهرستان تاکستان است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code