موضوعات
قزوین

میز خبر

اجرای پروژه‌های مختلف شهری در بیدستان

نویسنده:
شهردار بیدستان از اجرای طرح آسفالت، زیرسازی و جدول‌گذاری معابر بیدستان با یك میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
1394/01/26
به گزارش فارس «رضا طاهری» اظهار كرد: اجرای طرح پیاده‌روسازی خیابان امام خمینی(ره) شهر بیدستان یكی از برنامه‌های امسال شهرداری بیدستان به شمار می‌رود.
وی افزود: این طرح با 200 میلیون تومان اعتبار در نیمه نخست امسال اجرا می‌شود و پس از بهره‌برداری در اختیار مردم این شهر قرار می‌گیرد. طرح تملك اراضی، ساختمان‌ها و معابر به‌منظور بازگشایی معابر سطح این شهر دیگر برنامه شهرداری در سال 94 است كه به تصویب شورای اسلامی شهر بیدستان رسیده است.
طاهری در مورد اعتبار پیش‌بینی شده برای اجرای این طرح تملك عنوان كرد: برای تملك این اراضی و ساختمان‌ها 300 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
رئیس مجمع شهرداران استان تصریح كرد: طرح خرید تجهیزات و نرم‌افزار به‌منظور اجرای دولت الكترونیك دیگر برنامه شهرداری در نیمه نخست امسال به شمار می‌رود. نرم‌افزارهای مالی، فنی، شهرسازی، درآمد و كمیسیون‌های شهرداری پیش از این نصب شده است و سیستم جامع آن نیز امسال با 100 میلیون تومان اعتبار اجرا می‌شود.
این مسئول بیان كرد: طرح انتقال آرامستان بیدستان با توجه به تكمیل ظرفیت آرامستان فعلی این شهر به‌عنوان برنامه دیگر شهرداری بیدستان در نیمه نخست امسال به اجرا درمی‌آید. طرح آسفالت، زیرسازی و جدول‌گذاری شهر با یك میلیارد تومان اعتبار جزو برنامه‌های پیش‌بینی شده شهرداری در نیمه نخست سال است.
رئیس مجمع شهرداران استان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: طرح تكمیل امامزاده سلیمان(ع) كه سال گذشته اقدامات مقدماتی آن به انجام رسیده است نیز در 6 ماه نخست امسال با 250 میلیون تومان اعتبار اجرا می‌شود. بوستان بانوان شهر بیدستان نیز مشابه همین طرح است كه اجرا و بهره‌برداری از آن طی نیمه نخست سال 94 صورت می‌گیرد.
شهردار بیدستان میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای طرح احداث بوستان بانوان این شهر را 600 میلیون تومان عنوان كرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code