موضوعات
پرند

پایان پروژه مسکن مهر در شهرها

نویسنده:
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: کار ساخت مسکن مهر شهرها رو به اتمام است و تاکنون یک میلیون و 570 هزار واحد مسکونی تحویل داده شده است....
1396/04/21
 قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: کار ساخت مسکن مهر شهرها رو به اتمام است و تاکنون یک میلیون و 570 هزار واحد مسکونی تحویل داده شده است.
 به گزارش فارس، احمد اصغری‌مهرآبادی بابیان  اینکه در سال گذشته با حمایت و تصویب دولت   880 میلیارد تومان برای خدمات زیربنایی از اسناد خزانه پرداخت شده است، افزود:  این مبلغ در حال حاضردراختیار وزارت نیرو است.  
وی بیان کرد: همچنین با تصویب هیأت دولت، 200 میلیارد تومان از محل اسناد خزانه را در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته که به سبب اهمیت شهرهای جدید، تمام آن   در اختیار شهرهای جدید قرار داده شده است.
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با اشاره  به اینکه در این  زمینه  کمک‌هایی از محل یارانه انجام شده است، ادامه داد: با توجه به تأکید رئیس‌جمهوری و وزیر راه و شهرسازی، مصمم هستیم   این موضوعات حل و پرونده مسکن مهر بسته شود. اصغری‌مهرآبادی اظهار کرد: از نظر ساخت مشکلی نخواهیم داشت زیرا کار پروژه مسکن مهر به اتمام رسیده؛ و  آخرین پروژه ما مسکن مهر پردیس است که کار ساخت آن دیر شروع شده و با توجه مشکلات موجود در پردیس ، کمی کار را با مشکل مواجه کرده است. وی بیان  داشت: اهمیت تحویل مسکن‌های مهر واحدهای نیمه تمام بیشتر از اتمام ساخته شده است؛ زیرا در حال حاضر به‌طور میانگین کار ساخت 150 هزار واحد مسکونی   تمام شده است.
این مسئول افزود:  انجام خدمات زیربنایی  در واحدهای مسکن مهر به اعتبار نیاز دارد.
قائم‌مقام وزیر ادامه داد: با کمک دستگاه‌های دیگر،    حدود یک میلیون و 570 هزار واحد مسکونی تحویل داده شده است.  
اصغری مهرآبادی اضافه کرد: برای تحویل واحدهای مسکونی مهر باید خدمات زیربنایی تکمیل و سپس افتتاح شود.
وی گفت: در این زمینه حتماً مفاصاحساب از بیمه و سازمان امور مالیاتی باید به شهرداری ارائه تا پایان کار صادر شود؛  در غیر این صورت تسهیلات فروش اقساطی با مشکل مواجه می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code