موضوعات
پرند

سپاس شهرداری از نیروی انتظامی

نویسنده:
نیروی انتظامی، زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه است.
1396/07/19
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، سرپرست شهرداری در جلسه با مسئولان و مدیران شهری و اعضای شورای شهر، با  تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت و آرامش امروز پرند، مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای نظامی و امنیتی است.
 حبیب الله سعادت فر افزود:  درسایه تلاش و مجاهدت نیروهای انتظامی، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه شهر مهیا شده است.
وی نیروی انتظامی را مظهر اقتدار نظام و برقرار كنندۀ امنیت اجتماعی با مشاركت همه شهروندان در جامعه دانست و بیان کرد: نام این نیرو در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی همراه است که با توکل به خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف متعالی نظام و برقراری امنیت و آسایش مردم با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر گام برداشته اند.
سرپرست شهرداری خاطرنشان کرد: حافظان نظم و امنیت با هماهنگی، همدلی، هم افزایی و همراهی در چارچوب سیاست‌های تبیین شده موفق شده اند گام های بلندی در مسیر افزایش رضایت عمومی، کاهش جرائم سازمان یافته و حفظ امنیت بردارند.
 در ادامه رئیس شورای شهر گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت‌ مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی‌وقفۀ آنان، زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.
داود احمدی  با تقدیر از  نیروی انتظامی رباط کریم و پرند  برای ایجاد نظم و امنیت، آسایش و کاهش جرایم، افزود: جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برکسی پوشیده نیست و یکی از بزرگ‌ترین وظایف این نیرو بر اساس سخنان فرماندهی معظم کل قوا، پاسداری از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی است، و تحقق این وظیفه در سایه اتکال به خداوند، اعتقاد راسخ به  ولایت فقیه، عمل به قانون و رعایت موازین شرعی به‌دست می آید.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code