موضوعات
پرند

روز ورزش در پرند

نویسنده:
به مناسبت روز ورزش مراسمی در شهرداری پرند برگزار شد.
1396/07/29
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، سرپرست شهرداری پرند همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش با قدردانی از زحمات و تلاش‌های  ورزشکاران این شهر و تبریک روز تربیت بدنی به پیشکسوتان، ورزشکاران، مربیان، داوران و مسئولین ورزشی ، گفت:  ورزش به عنوان پدیده ای اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و محوری دارد، و به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است.
حبیب الله سعادتفر افزود:  بی شک ورزش شهر پرند، با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، از زمینه خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه‌ریزی‌های مناسب و سرمایه‌گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور و درخشش ورزشکاران این شهر در عرصه رقابت های ملی و بین المللی بود.
سرپرست شهرداری خاطرنشان کرد: توجه به ورزش و تلاش برای توسعه آن در میان همه اقشار جامعه، به دلیل آثار  مثبت آن سودمند است.  چون ورزش  باعث جلوگیری از بیکاری، مبارزه با کسالت و تنبلی، افزایش توانایی های جسمی و روحی، شجاعت، سلامت جسمانی و فکری  و  وسیله ای برای جمع گرایی و اجتماعی شدن  است.
در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر پرند افزود: عرصه ورزش میدان افتخار آفرینی مردان و زنانی است که پرچم ایران را بر قله های جهانی به اهتزاز در آورده اند.
رئیس شورای اسلامی شهر تصریح کرد: همه باید برای اعتلای ایران  و پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه های بین المللی، جهانی، المپیک و آسیایی با برنامه ریزی، تدبیرو تلاش  حرکت کنیم  تا در کنار جامعه ای سالم و با نشاط، گنجینه ای از قهرمانان و پهلوانان غیور و با ایمان در ورزش کشور داشته باشیم.
داود احمدی  اظهار داشت: باید شرایطی در پرند به وجود آید تا توسعه همه جانبه ورزش را در بین همه اقشار جامعه شاهد باشیم. بی شک امروز با عنایات ویژه مقام معظم رهبری و توجهات دولت ، مسئولیتی سنگین متوجه جامعه ورزش است و باید تلاش کنیم با برداشتن مشکلات پیش رو، در حرکت پر شتاب ورزش وقفه ایجاد نشود.  ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code