موضوعات
پرند

حمایت از خانواده‌های زندانی در پرند

نویسنده:
مراسم دومین جشن حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند در پرند برگزار شد.
1396/03/24
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، در جشن امسال که با حضور بیش از 2500 نفر از خیرین شهرستان، مردم و مقامات دولتی پرند و رباط ‌کریم برگزار شد، بیش از 33 میلیون تومان برای حمایت از خانواده های زندانیان جمع‌آوری شد.
در این مراسم شهردار پرند، شفانظرپور گفت: جمع آوری این کمک ها می‌تواند از بروز آسیب های اجتماعی در خانواده های زندانیان جلوگیری کند.
 در ادامه مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان رباط‌ کریم گفت: همه ساله در ماه رمضان  و به منظور حمایت و کمک به خانواده‌های زندانیان و جمع آوری کمک های مردمی، انجمن‌های خیریه  به برگزاری این مراسم  اقدام می‌کنند.
 ایوب ناصری افزود: در این مدت به منظور تأمین نیازهای خانواده های زندانیان خدماتی نظیر اشتغال زایی، امکانات بهداشتی، تأمین اقلام مصرفی خانواده ها و مشاوره تحصیلی و خانوادگی ارائه شده است.
 در این مراسم که با حضور دادستان و رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان رباط کریم، رئیس دادگستری، بخشدار مرکزی، معاونت فنی و عمرانی فرمانداری، شهردار پرند، شهردار رباط کریم، اعضای شورای اسلامی شهرهای رباط کریم و پرند، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رباط کریم، رئیس اداره آموزش و پرورش رباط کریم، خیرین و خانواده‌های زندانیان برگزار شد‎  ‎‎‎  ‎‎        ِاز دانش‌آموزان ممتاز خانواده‌های زندانیان تقدیر شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code