موضوعات
پرند

تهاتر برای مترو

نویسنده:
مدیر عامل شرکت عمران پرند از آمادگی این شرکت برای کمک به تامین بودجه مترو خبر داد.
1396/07/19
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت:  با  مجوز هیات وزیران برای تامین بودجه مترو آمادگی داریم از طریق تهاتر زمین، به این پروژه کمک کنیم.
علی اکبر طاهری افزود:  مترو پرند در سال ۱۳۹۲ به شهرداری تهران محول و به نوعی دارای ردیف بودجه مستقل شده است .
وی خاطرنشان کرد: حدود ۹۷ درصد زیرساخت مترو پرند انجام شده و فقط بخش تاسیسات برقی باقی مانده است.
طاهری  اظهار کرد: برای  تشویق شهروندان به استفاده از قطار حومه‌ای، حدود ۶ دستگاه مینی بوس برای  جابه‌جایی مسافران تا ایستگاه راه آهن  به صورت  رایگان در سایت‌های مسکن مهر قرار داده شده است.  

وام برای واحد صنعتی تهران
به 230  واحد صنعتی در استان تهران  با بیش از 40 درصد پیشرفت فیزیکی ، تسهیلات بانکی پرداخت  می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در جلسه رفع موانع تولید استان به ایرنا  گفت: تسهیلات بانکی در 2 بخش به  صنایعی که به دلایل رکود مالی ،اشتغال و ظرفیت آنها از دست رفته  و همچنین بعضی از واحدها به دلیل نبود بودجه،  ارائه خواهد شد. محمد رضا مس فروش با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون 480 جلسه برای رفع مشکلات صنایع تشکیل شده است افزود:  در این جلسات مشکلات سه هزار و 205 شرکت بررسی شد. وی با بیان اینکه به سه هزار و 253 شرکت مصوبه  ارائه شده ، اظهار کرد: از این مصوبات تا کنون هزار و 796 اجرایی شده و هزار و 457 مورد دیگر نیز در شرف اجراست.
مس فروش بیان داشت: در حال حاضر یک هزار و 428 مصوبه ستاد رفع موانع تولید استان به صورت بانکی، 697 مورد مربوط به تامین اجتماعی، 680 مورد دارایی و 448 مورد نیز به سایر بخش ها استانی است.رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت افزود: در نظر داریم در سال جاری برای رونق بخشیدن به واحدهای تولیدی 2هزار و 500 میلیارد تومان به صورت سامانه ای و مستقیم نیز تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی پرداخت کنیم. به گفته وی در سال گذشته این رقم حدود یک هزار و 900 میلیارد تومان بوده است. در جلسه ستاد رفع موانع تولید امسال استان که با حضور استاندار تهران برگزار شد، به مشکلات 13 شرکت و صنایع تولیدی استان در بخش های بانکی، بیمه،مالیاتی و تامین اجتماعی رسیدگی و در جهت ایجاد تسهیلات و رفع موانع تولیدکنندگان مصوباتی اتخاذ شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code