موضوعات
پرند

تاکسی‌های رباط کریم زیر ذره‌بین

نویسنده:
نظارت بر تاکسیرانی رباط کریم افزایش می‌یابد. به گزارش مهر، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری رباط کریم با اشاره به لزوم نظارت بیشتر برای جلوگیری از تخلفات و ساماندهی و رفع مشکلات تاکسیرانی گفت: فعالیت خارج از مسیر تعیین شده، نداشتن پروانه تاکسیرانی، فعالیت خارج از شبکه تاکسی تلفنی، نداشتن تابلو ، گرفتن کرایه اضافی و امتناع از حمل مسافر، از مهم‌ترین تخلفاتی است...
1396/03/17
نظارت بر تاکسیرانی رباط کریم افزایش می‌یابد. به گزارش مهر، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری رباط کریم با اشاره به لزوم نظارت بیشتر برای جلوگیری از تخلفات و ساماندهی و رفع مشکلات تاکسیرانی گفت: فعالیت خارج از مسیر تعیین شده، نداشتن پروانه تاکسیرانی، فعالیت خارج از شبکه تاکسی تلفنی، نداشتن تابلو ، گرفتن کرایه اضافی و امتناع از حمل مسافر، از مهم‌ترین تخلفاتی است که مورد نظارت بازرسان قرار می‌گیرد.
ناصر رجبیان افزود: وظایف بازرسان در این زمینه ، گشت در محدوده شهر و مراجعه به تعمیرگاه‌ها و پارکینگ‌ها و محل‌های مختلف به منظور کشف موارد خلاف و گزارش آن به مقامات مافوق است.
معاون حمل و نقل و ترافیک بیان داشت: بازرس، هنگام مراجعه به محل‌های مورد بازدید با برخورد با تاکسی‌های متخلف، ابتدا باید با ارائه کارت شناسایی نسبت به معرفی خود اقدام کرده و از ایجاد هرگونه درگیری پرهیز کند.
وی با اشاره به ضرورت همکاری راننده در این مواقع، افزود: در صورت امتناع راننده، موضوع به مرکز منعکس خواهد شد.
 رجبیان خاطر نشان کرد: این معاونت همواره بر امور حمل و نقل شهر نظارت‌های کافی داشته است و با اجرای این طرح، این امر تشدید خواهد شد.
وی افزود: سازمان با رانندگانی که از کرایه‌های مصوب تخطی کنند و یا در مواقع ازدیاد مسافر به دنبال مسافرگیری دربستی باشند، برخورد خواهد کرد ، و از شهروندان می‌خواهد در صورت مشاهده تخلف موارد را گزارش دهند.
معاون حمل و نقل و ترافیک تصریح کرد: رعایت اصول اخلاقی،  نحوه دریافت کرایه ، نحوه رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه و همچنین حسن ارتباط صحیح با مسافران از جمله اصولی است که باید توسط رانندگان رعایت شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code