موضوعات
پرند

ایران اسلامی قربانی تروریسم است

نویسنده:
امام جمعه پرند در اعتراض به تایید سخنان معاون اول رئیس جمهور آمریکا مبنی بر حمایت ایران از تروریسم ؛ توسط ترکیه، بیانیه صادر کرد.
1395/12/10
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، در بیانیه حجت الاسلام محمد خدیری آمده است: همه کشورها اگر تا قیامت هم بگویند ایران حامی تروریسم است تاریخ گواهی می دهد که ایران اسلامی نه تنها حامی تروریسم نبوده بلکه قربانی تروریسم است.
هذیان گویی و یاوه سرایی کشورهای سابقه دار مثل آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان در نشست امنیتی مونیخ ، برای ما تازگی نداشت اما نکته قابل توجه این است که ترکیه هم به این جمع پیوست.
ترکیه کشوری است که ایران اسلامی برای ثبات و امنیت آن کمک های بسیاری انجام داده است. و به تعبیر بعضی از مسئولین در همین کودتای اخیر ترکیه ، مسئولین روز و شب نداشتند. در گذشته هم کشور ما برای امنیت این کشور اقدماتی انجام داده است.
می دانیم ترکیه، از تفکر گروه تروریستی داعش حمایت کرد تا به کشور سوریه حمله کند. ایران این حمله را محکوم و بر این نکته که مردم باید خودشان برای کشورشان تصمیم بگیرند تاکید کرد. اما وقتی که این مقاومت نتیجه داد و حلب آزاد شد، استراتژی کشور ترکیه هم عوض شد و دست در دست آمریکا گذاشت. ‌ آمریکایی که از ابتدا تاکنون حامی تروریسم بوده و معاون اول رئیس جمهور این کشور در نشست مونیخ ایران را به تروریسم متهم می کند و دولت ترکیه هم با کمال تعجب آن را تأیید می‌کند.
همه این کشورها اگر تا قیامت هم بگویند ایران اسلامی حامی تروریسم است تاریخ نشان می دهد ایران نه تنها حامی تروریسم نبوده بلکه قربانی این به  بدیده شوم است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code