موضوعات
پرند

اهالی پرند؛ همگام با مردم و انقلاب

نویسنده:
هزاران نفر از ساکنین پرند با حضور در راهمپیمایی 22 بهمن، وفاداری خود را به اصول انقلاب اسلامی نشان دادند.
1395/11/26
به گزارش همشهری، روز 22 بهمن اوج همراهی و همگامی مردم پرند با آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.آنها ضمن تجدید میثاق با امام راحل و آرمان‌های انقلاب اسلامی به دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام انزجار کردند.
برخی حاضرین در این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ما علت استقبال کم نظیر مردم از این راهپیمایی را پاسخ گفتن به تهدیدهای رئیس جمهور جدید آمریکا دانستند.
در این مراسم، یکی از شهروندان به خبرنگار همشهری گفت: آمده‌ایم تا ترامپ بداند با تهدید ملت ایران ما همدل تر می‌شویم و بر شعارهایمان پافشاری بیشتری خواهیم کرد. رئیس جمهور آمریکا بداند که باید از دشمنی با ملت و نظام ایران دست بردارد و با احترام نسبت به مردم ما صحبت و عمل کند.
یکی دیگر از شرکت کنندگان در راهپیمایی گفت: حسن نیت خود را با شرکت در مذاکرات نشان دادیم حالا نوبت غربی‌ها است که با پایبندی به تعهداتشان دست از دشمنی بردارند و راه دوستی همراه با احترام به منافع متقابل را در پیش بگیرند.
امام جمعه پرند در خطبه‌های پیش از نماز جمعه 22 بهمن گفت: هیچ روزی به اندازه روز22 بهمن برای دشمنان انقلاب سخت و دشوار نیست. مردم ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی این روز اعلام کردند به هیچ وجه انقلاب اسلامی ، آرمان‌های امام راحل و ولایت فقیه را تنها نخواهند گذاشت.
حجت الاسلام محمد خدیری افزود: معنویت و آرامش از این کشور به دیگر نقاط دنیا منتشر می‌شود، اما مردم ایران اسلامی در 22 بهمن ماه به دشمنان و آمریکای جنایتکار می‌گویند، مردم با تمام وجود در مقابل هرگونه خطر و تهدیدی ایستاده اند.
وی خاطر نشان کرد: به فضل الهی روز به روز توان موشکی و اقتدار نیروهای نظامی ایران اسلامی رو به افزایش خواهد بو د و امروز مردم با حضور خود می‌گویند ترامپ و سیاست‌های غلط او را زیر پا می‌گذاریم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code