موضوعات
پرند

افتتاح واحدهای مسکن مهردر پرند

نویسنده:
همزمان با دهه فجر،4120 واحد مسکن مهر در پرند به بهره برداری رسید.
1395/11/26
به گزارش همشهری، با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر و محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران کشور 4120 واحد مسکن مهر به بهره‌برداری رسید.
در این مراسم معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت تخصصی عمران گفت: وعده بهره برداری از 8 هزار واحد جدید را تا پایان سال داده بودیم و اکنون با تلاش همکارانم این واحدها در مجموعه هسا، تحویل داده می‌شود.
محسن نریمان تصریح کرد: از ابتدای کار دولت تدبیر و امید بیش از 53 هزار واحد مسکونی را قالب مسکن مهر آماده و تحویل داده شده است.
این مسئول در ادامه به ساخت 21 مدرسه در پرند اشاره کرد و افزود: در تلاشیم با جذب همکاری همه شرکت‌ها و ارگان‌های فعال در زمینه ساخت شهرهای جدید، پرونده مسکن مهر قبل از پایان کار دولت یازدهم بسته شود.
 در ادامه قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر،افزود: در دهه فجر امسال بیش از 80 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور به مردم واگذار شد و امید داریم تا پایان کار دولت یازدهم بتوانیم مسکن مهر را به ایستگاه آخر برسانیم.
در ادامه، مسئولین شرکت عمران به همراه مدیران شهری پرند از روند ساخت مدرسه ورزشی آینده سازان و بوستان مشاهیر و محل برگزاری جشنواره بزرگ اقوام و فرهنگ‌های ایران اسلامی ، بازدید کردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code