موضوعات
پرند

افتتاح سرای محله در پرند

نویسنده:
نخستین سرای محله آفتاب، با هدف پویایی و نشاط برای تابستان کودکان و نوجوانان در پرند آغاز به کار کرد.به گزارش فارس، مسئول سرای محله آفتاب در این زمینه گفت: با تلاش شرکت عمران و همکاری ساکنین، موفق به راه اندازی نخستین سرای محله در این شهر شدیم...
1396/03/24
نخستین سرای محله آفتاب، با هدف پویایی و نشاط برای تابستان کودکان و نوجوانان  در پرند آغاز به کار کرد.به گزارش فارس، مسئول سرای محله آفتاب در این زمینه گفت:  با تلاش  شرکت عمران و همکاری  ساکنین،  موفق به راه اندازی نخستین سرای محله  در  این شهر  شدیم.
علی اسلامی با اشاره به اینکه برگزاری کلاس های مختلف فرهنگی و اجتماعی با استقبال همراه شده است، افزود: تا کنون کلاس های نقاشی، خطاطی، داستان نویسی، روخوانی قرآن، آموزش زبان های خارجه، قالیبافی، رایانه، عروسک سازی و عکاسی و خبرنگاری در سرای محله آفتاب تشکیل  شده است.
 وی تصریح کرد: با همکاری شرکت عمران و شهرداری،  برنامه‌های کوهنوردی، اردوهای زیارتی و تفریحی و گردشگری نیز اجرایی شده است.  
اسلامی  دیگر فعالیت های سرای محله را ایجاد اشتغال برای بانوان بی سرپرست دانست و افزود: با همکاری برخی سرمایه گذاران و کارآفرینان در صدد  ایجاد شغل برای بانوان جویای کار در منازل هستیم.  

پاکسازی دیوارهای پرند به دست کودکان
آثار به‌جا مانده از تبلیغات انتخابات شورای اسلامی  شهر و روستا  توسط کودکان پرندی  پاکسازی شد.
 کودکان و نوجوانان ساکن در مسکن های مهر با همکاری خانواده‌ها در اقدامی فرهنگی  به پاکسازی اطراف برج های  محل سکونت خود از آثار به جا مانده از زمان تبلیغات انتخاباتی پرداختند.  
خانم هاشمی از فعالان فرهنگی پرند،  با اشاره به اینکه در این دوره از تبلیغات شورای شهر تعداد زیادی پوسترهای انتخاباتی در اطراف برج های مسکونی به جا مانده بود گفت: این موضوع  جلوه زیبایی برای محیط اطراف زندگی نداشت.
وی افزود: هر چند شهرداری و شرکت عمران بخش‌هایی از مسیرهای اصلی شهر را پاکسازی کرده اند،  اما آثار زیادی از تبلیغات نامزدهای شورای شهر در برج های مسکونی باقی مانده بود که تصمیم گرفتیم  با کمک کودکان و نوجوانان زیبایی شهرک‌های  مسکن مهر را دوباره برگردانیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code