موضوعات
پرند

استادیوم 5 هزار نفری برای نصیرشهر

نویسنده:
با ساخت مجموعه ورزشی 5هزار نفری، سرانه فضای ورزشی نصیر شهر رباط کریم از 60 سانتی‌متر به یک متر مربع افزایش پیدا می‌کند....
1396/04/21
 با ساخت مجموعه ورزشی 5هزار نفری، سرانه فضای ورزشی نصیر شهر رباط کریم از 60 سانتی‌متر به یک متر مربع افزایش پیدا می‌کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان رباط ‌کریم با اشاره به ساخت استادیوم 5 هزار نفری به تسنیم گفت: در شهر پرند نیز  با مشکلاتی در زمینه کمبود فضاهای ورزشی مواجه هستیم، به طوری که فقط یک سالن ورزشی در این شهر وجود دارد؛  اما با تحویل مجموعه ورزشی حصار با هزینه‌ای بالغ بر 7 میلیارد تومان در یک ماه آینده این مشکل برطرف می‌شود.
هاشم حسینی افزود: هم اکنون 4 موافقت‌نامه برای احداث فضای ورزشی در شهر پرند از طریق اداره کل ورزش و جوانان صادر شده است که امیدواریم با اجرای آن سرانه فضای ورزشی در این منطقه به نقطه مطلوبی برسد.
وی تصریح کرد: برخی از رشته‌های ورزشی در رباط‌کریم امکانات کمی دارند و در زیرساخت‌ها با مشکل مواجه هستیم ، مثلا این شهر سالن ژیمناستیک مجهز و  پیست دوومیدانی مناسب   ندارد که امیدواریم با مشارکت بخش خصوصی این مشکلات به‌زودی برطرف شود.
حسینی در ادامه درباره ساخت استادیوم 5 هزار نفری در شهر نصیرشهر رباط‌کریم  گفت: در این زمینه  مکاتبات قانونی انجام شده و قرار است این ورزشگاه با مشارکت شهرداری ساخته شود و در فازهای مختلف به بهره‌برداری برسد.  
این مسئول  در رابطه با وضعیت  بودجه اداره ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بودجه‌های عمرانی در قیاس با سال‌های گذشته تفاوت چندانی نداشته‌اند؛ اما با توجه به اینکه در قانون برنامه ششم، یک درصدی از مالیات بر ارزش افزوده به ورزش داده شده است، تقریباً 750 میلیون تومان اعتبار برای رباط‌کریم در نظر گرفته شده است.  البته این مبلغ خارج از اعتباری است در تملک سرمایه‌ای شهر دیده می‌شود؛  که  این موضوع می‌تواند شرایط خوبی را برای ورزشکاران ایجاد کند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code