موضوعات
پرند

اجرای 22 پروژه در رباط‌کریم تا 22 بهمن

نویسنده:
شهردار رباط کریم از اجرای 22 پروژه شهری تا 22 بهمن در این شهر خبر داد.
1396/07/19
به گزارش مهر، شهردار رباط کریم با اشاره به اینکه ۲۲ پروژه شهری بزرگ و کوچک  تا پایان سال در رباط کریم  تعریف و اجرا می‌شود، گفت:  در راستای ارائه خدمات مطلوب و توجه به نیازهای شهروندان در بخش های مختلف، در حال برنامه ریزی برای تعریف و اجرای ۲۲ پروژه شهری به مناسبت ۲۲ بهمن هستیم.
محمد میرزمانی با تاکید بر همزمانی سرعت و کیفیت در اجرای پروژه های عمرانی، افزود: شهرداری در همه حوزه ها حداقل یک یا دو پروژه تعریف خواهد کرد و سعی می شود همه مناطق شهر به‌صورت متوازن از امکانات یکسان بهره مند شوند.
شهردار با تاکید بر اینکه فصل تازه ای از خدمت به شهروندان رباط کریم آغاز شده است ،بیان کرد: ارتقای سرانه ها و ایجاد رفاه عمومی و آسایش شهروندان در شهر با اجرای پروژه های شهری و طرح های کوتاه مدت، یکی از مهم‌ترین اولویت های ما در مدیریت شهری است؛  و این مجموعه همواره بر ایجاد توسعه متوازن شهری تاکید دارد. امیدواریم با تامین منابع و همکاری همه نهاد های شهری، اقدامات مثبتی در این زمینه انجام دهیم .میرزمانی بیان کرد:  درتلاشیم همواره روند توسعه را سرعت بیشتری ببخشیم و با به‌کار‌گیری اثر بخش و بهینه همه قوا، شهر را به جایگاهی برسانیم که شایسته مردم است برسانیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code