موضوعات
مازندران

کمبود نیرو در پزشکی قانونی مازندران

نویسنده:
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با تاکید بر تعامل دستگاه‌های اجرایی با پزشکی قانونی گفت: با اجرای طرح تحول سلامت شاهد کمبود نیروی انسانی در پزشکی قانونی هستیم که در نشستی با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهیم کرد زمینه جذب نیرو را در سازمان پزشکی قانونی را مطرح خواهیم کرد.
1396/07/23
به گزارش فارس «علی عباسی» با بیان این‌که در مازندران آمار نزاع و درگیری افزایش 3 درصدی داشته است اظهار کرد: آمار خودکشی در استان افزایش یافته است.
وی با تاکید بر تعامل دستگاه‌های اجرایی با پزشکی قانونی گفت: با اجرای طرح تحول سلامت شاهد کمبود نیروی انسانی در پزشکی قانونی هستیم که در مازندران نشستی با دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهیم کرد تا جذب نیرو در سازمان پزشکی قانونی داشته باشیم.
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از سازمان پزشکی قانونی کشور خواست در تامین اعتبار برای ساختمان اداری پزشکی قانونی در غرب استان توجه ویژه‌ای داشته باشد و ادامه داد: با بهره‌برداری ساختمان اداری در رامسر مشکل مردم غرب استان حل خواهد شد. عباسی افزود: ساختمان اداری پزشکی قانونی شهرستان ساری با پیشرفت 67 درصدی در حال انجام کار است.وی خاطرنشان کرد: فضای استان به سمت راهبرد حل مسئله است و بر این اساس در طرح دریا و تصادفات جاده‌ای توفیقات خوبی داشتیم و توانستیم در تصادفات کاهش خوبی داشته باشیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code