موضوعات
مازندران

کافه تئاتر همشهری

نویسنده:
1396/08/08
 آغاز اجرای نمایش کارگردان مازندرانی در تهران
نمایش «گذر پرنده‌ای از کنار آفتاب» نوشته «محمد چرمشیر»، به کارگردانی «مهدی سقا» هنرمند مازندرانی تئاتر کشور از دیروز در تهران آغاز شد. به گزارش همشهری، این نمایش با بازی «مژده قربانی»، «امیرعباس بابایی خراسانی»، «پریسا صنعتکار»، «میثم غنی‌زاده» و «علی پویا قاسمی» در سالن اصلی مجموعه تئاتر محراب روی صحنه رفته است و اجرای آن در روزهای آبان و آذر از ساعت 19 آغاز می‌شود. «شادی خاکباز» (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، «حامد بارئی طبری» (طراح پوستر)، «نیلوفر دربندی» (طراحی حرکت)، «نیما فاتحی» (آهنگساز و سرپرست گروه موسیقی) و «ملیکا بوکایی» (طراح گریم) از دیگر عوامل تولید «گذر پرنده‌ای از کنار آفتاب» هستند. بلیت این نمایش به صورت اینترنتی در سایت تیوال ارائه می‌شود.

برگزاری نخستین مجمع همگانی تئاتری‌ها در سوادکوه
نخستین مجمع عمومی دفتر انجمن هنرهای نمایشی شعبه سوادکوه و سوادکوه شمالی عصر امروز برگزار می‌شود. به گزارش همشهری، در ادامه سلسله‌نشست‌های شهرستانی انجمن هنرهای نمایشی در مناطق مختلف مازندران، عصر امروز نخستین مجمع همگانی تئاتر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی با حضور رئیس و اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی و هنرمندان تئاتر سوادکوه، از ساعت 15 در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیراب واقع در زیراب برگزار می‌شود.

«چهار» در آمل روی صحنه رفت
«چهار» عنوان نمایشی است که توسط گروه تئاتر تالیکاگ در آموزشگاه هنرهای نمایشی ماسک آمل تولید شده و اجرای آن از شنبه این هفته در سالن آمفی تئاتر مجتمع امام خمینی (ره) آمل آغاز شد. به گزارش همشهری «چهار» به نویسندگی «امیر عالمی» و کارگردانی «مجید شعاعی» تولید شده است. «امیر گیل» بازیگردانی این نمایش را به عهده دارد و «مرتضی صادقیان» نیز به عنوان دستیار کارگردان در گروه کارگردانی گروه را همراهی می‌کند. «مهرداد طهماسبی»، «هانیه زارعی»، «آرمان توکل» و «الهام فاطمیان» هنرپیشگان این نمایش هستند. «رویا صفرزاده» (منشی صحنه)، «مریم شاهنوری» (طراح لباس)، «محمد حیدری» (طراح دکور) و «محمدجواد ایزدی نیاکی» (طراح پوستر و بروشور) دیگر عوامل تولید «چهار» هستند. این نمایش هر روز ساعت 19 روی صحنه می‌رود و اجرای آن تا 16 آبان ادامه دارد. دیدن این نمایش برای کودکان توصیه نمی‌شود.

ترکیب شورای مرکزی انجمن هنرهای نمایشی بهشهر تغییر کرد
ترکیب شورای مرکزی دفتر انجمن هنرهای نمایشی شعبه بهشهر با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران تغییر کردند. به گزارش همشهری، پس از برگزاری نخستین مجمع همگانی انجمن هنرهای نمایشی بهشهر، هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران به دلیل دیده نشدن فعالیت‌ مستمر و مؤثر در انجمن هنرهای نمایشی بهشهر، برای برکناری «رضا عموزاد» و «مهیار هزارجریبی» و معرفی «علی کشاورزیان» و «احمدرضا محمدی»، اعضای علی‌البدل این انجمن به عنوان اعضای اصلی اقدام کرد. «الهام ابراهیم‌پور» نیز دیگر عضو شورای مرکزی انجمن هنرهای نمایشی بهشهر است که به فعالیت خود در این انجمن ادامه خواهد داد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code