موضوعات
مازندران

کارگردان آملی؛ پشت دوربین گروه دوم سریال «محکومین»

نویسنده:
«حسین قناعت» کارگردان گروه دوم سریال «محکومین» به‌تازگی پشت دوربین یکی از اپیزودهای این سریال قرار گرفت.
1396/07/19
به گزارش  همشهری، تصویربرداری سریال «محکومین» به 2 گروه تقسیم شده است و از چند روز قبل «سید جمال سیدحاتمی» و «حسین قناعت» به طور همزمان هر کدام 2 اپیزود مجزا را مقابل دوربین بردند. 22 قسمت از سریال اپیزودیک «محکومین» توسط سیدحاتمی و 8 قسمت دیگر توسط قناعت کارگردان آملی تولید شود.
موضوع این سریال اپیزودیک مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود. مجموعه تلویزیونی «محکومین» به تهیه‌کنندگی «بهروز مفید»، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای در دست تولید است.

فیلمساز مازندرانی با 2 فیلم در سینما حقیقت شرکت کرد
فیلمساز شناخته شده مازندرانی با 2 فیلم در یازدهمین جشنواره بین‌المللی سینما - حقیقت شرکت کرد. به گزارش همشهری، «محمدرضا وطن‌دوست» که سال گذشته با مستند «نِنا» در جشنواره سینما حقیقت حضور داشت و نامزد دریافت 6 جایزه از این جشنواره سینما - حقیقت شده بود و جایزه ویژه هیأت داوران را دریافت کرد، امسال نیز با دو مستند «قصه دیوار» و «لوتوس» در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینما - حقیقت شرکت کرد.
 «قصه دیوار» مستندی 60 دقیقه‌ای است که بخش‌هایی از زندگی دو برادر دوقلو با عقاید متفاوت با هم را نشان می‌دهد. یکی از این برادرها نوازنده گیتار است و دیگری در حوزه علمیه طلبگی می‌کند. اثر دیگر وطن‌دوست، یعنی «لوتوس» نیز مستندی 15 دقیقه‌ای است که به زندگی پیرزنی پرداخته که 13 سال منتظر دریافت مجوز ورود به یک جزیره بود تا به دیدار تنها ساکن آن جزیره برود. این دو فیلم در صورت پذیرش هیأت انتخاب، برای نخستین بار در جشنواره سینما - حقیقت روی پرده می‌روند.
یازدهمین جشنواره بین‌المللی سینما - حقیقت 19 تا 26 آذرماه، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایش‌های حضرت علی (ع) است، در شهر تهران برگزار می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code