موضوعات
اردبیل

چاره‌اندیشی برای حل مشکلات شهرک صنعتی رستم‌کلا در قائمشهر

نویسنده:
جلسه بررسی مشکلات زیرساخت‌های شهرک صنعتی رستم‌کلای قائمشهر با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، 2 نماینده حوزه انتخابیه قائمشهر در مجلس و فرماندار این شهرستان در شهرک صنعتی رستم‌کلا برگزار شد.
1396/07/17
به گزارش ایرنا، فرماندار قائمشهر گفت: بسیاری از سرمایه‌گذاران در شهرک صنعتی رستم‌کلا با وجود تحویل گرفتن زمین با گذشت چند سال هنوز برای ساخت واحدهای تولیدی خود اقدامی انجام نداده‌اند.
«مهدی محمدی» 2 مشکل اصلی این شهرک را عدم حصارکشی و نبود تصفیه‌خانه در این شهرک عنوان کرد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این جلسه گفت : شهرک صنعتی رستم‌کلای قائمشهر تقریبا آخرین شهرکی بود که در استان مازندران احداث شد. «سید مصطفی موسوی» درباره مکان نگهبانی این شهرک گفت: اگر در زمینه سخت‌افزاری در جایگاه نگهبانی شهرک نیازمند کمک باشد، از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد. وی با اشاره به فنس‌کشی و تصفیه‌خانه این شهرک گفت: تنها 14 شهرک استان دارای تصفیه‌خانه هستند و تا زمانی که دولت قانونا ملزم به احداث تصفیه‌خانه در شهرک‌ها نشود، واحدها ملزم به احداث تصفیه‌خانه خود خواهند بود. نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: وضعیت اشتغال در شهرک صنعتی رستم‌کلا با وجود 40 نفر اصلا پسندیده نیست. «عبدالله رضیان» با بیان این‌که تمام تلاش و حمایت دولت اشتغال‌زایی برای واحدهای نیمه‌فعال است افزود: باید با برنامه‌ریزی توسط مدیران بخش صنعت برای حل مشکلات شهرک اقدام شود.
وی با تاکید بر این‌که ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس نمی‌توانیم معجزه‌ای کنیم گفت: اما می‌توانیم تا جایی که در توانمان است مشکلات را به سمع و نظر وزیران مربوطه برسانیم که این امر نیازمند همت دوستان است.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code