موضوعات
مازندران

پیروزی شیرین نساجی در خانه

نویسنده:
شهرآور ششم تیم‌های مازندرانی در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور با پیروزی تیم فوتبال نساجی مازندران برابر رقیب سنتی‌اش خونه‌به‌خونه بابل خاتمه یافت.
1396/06/13
به گزارش ایرنا، در حساس‌ترین دیدار هفته چهارم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم‌های هم‌استانی نساجی مازندران و خونه‌به‌خونه در روزی که بیش از 8 هزار تماشاگر تحت تدابیر شدید امنیتی از نزدیک نظاره‌گر آن بودند، به مصاف هم رفتند تا نتیجه با برتری یک بر صفر به نفع نساجی رقم بخورد.
تیم نساجی نیمه نخست این مسابقه را با میدان‌داری و میل به نفوذ بیشتر نسبت به خونه‌به‌خونه آغاز کرد و با حمایت تماشاچیان پرشور خود، برتری نسبی را بر میهمان بابلی خود دیکته کرد.
تلاش‌های شاگردان «مهدی پاشازاده» در دقیقه 34 نیمه نخست این مسابقه نتیجه داد و روی کرنر ارسالی و ضربه سر «محمد آشتیانی» گل نخست این تیم وارد دروازه خونه‌به‌خونه شد تا ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را به مرز انفجار برساند.
در ادامه این نیمه نیز هر 2 تیم موقعیت‌های نصفه و نیمه روی دروازه هم داشتند که با بی‌دقتی مهاجمان به هدر رفت تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر نساجی خاتمه یابد.
نیمه دوم این مسابقه اما با بازی درگیرانه دو تیم و البته با چاشنی درگیری میان بازیکنان آغاز شد و «مهدی حاج‌ملک» داور مسابقه چندین بار مجبور به توقف بازی شد و چندین کارت زرد به بازیکنان هر دو تیم نشان داد.
در دقایق پایانی مسابقه، بازیکنان تیم خونه‌به‌خونه برای فرار از شکست چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند که توپ آنها راه به جایی نبرد و بازی با برتری یک بر صفر به نفع قائمشهری‌ها خاتمه یافت.
نساجی مازندران  با 3 بازی و کسب 9 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کرد و خونه‌به‌خونه با  5 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد. مهدی پاشازاده سرمربی نساجی قائمشهر و جواد نکونام سرمربی خونه‌به خونه بابل است.  

برد نساجی کادوی کوچکی برای هواداران بود
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در کنفرانس خبری بعد از پایان بازی گفت: این برد کادوی کوچکی برای هواداران نساجی بود و امیدواریم همه با هم در پایان لیگ بتوانیم شاهد صعود تیم نساجی به لیگ ‌برتر باشیم.
پاشازاده افزود: هر دو تیم سعی کردند فوتبال بازی کنند و برای همین بازی بدون حاشیه تمام شد. ما در چند روز گذشته سخت کار کردیم تا موفق شویم و لیاقت این طرفداران همین بردها است. سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: باید منطقی به فوتبال نگاه کرد و این برد می‌تواند شروع خوبی برای ما باشد.
وی ادامه داد: ما در این بازی کمبود بازیکن داشتیم و مصدومیت‌ها ما را اذیت کرد، ولی توانستیم با کادر فنی کاری کنیم که شرمنده هواداران نشویم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: در چند روز آینده اسامی بازیکنان تازه جذب شده اعلام می‌شود و خیلی به دنبال اسم و رسم آنها نیستیم و کسانی را جذب می‌کنیم که به درد تیم بخورند.
پاشازاده با بیان این‌که گاهی مشکلات اتفاق می‌افتد، ولی تا به‌ حال گله‌ای نکردیم و همه‌چیز سر جای خودش است اظهار کرد: از حمایت خوب مسئولان تشکر می‌کنم.
وی ادامه داد: تیمم در هفته‌های آینده بهتر می‌شود و دلیل آن هماهنگی بیشتر بازیکنان با یکدیگر است.

روی اشتباه فردی گل خوردیم
جواد نکونام، سرمربی تیم خونه‌به‌خونه بابل، نیز پس از شکست مقابل تیم نساجی مازندران گفت: بازی سنگینی بود و حساسیت‌هایی  برای هر دو تیم داشت. ما خوب و بابرنامه بازی کردیم و یک گل روی اشتباه فردی خوردیم و در ادامه تلاش کردیم که گل را جبران کنیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و حریف بازی را خواباند. داوری خوب بود و داور لیگ برتری سوت زد که در یکی-دو صحنه هم اشتباه داشت که تاثیری در روند بازی نداشت.
وی تأکید کرد: ما بازی خودمان را انجام دادیم و یک گل هم برخلاف جریان بازی خوردیم و مشکلی از این بابت نداشتیم و می‌دانستیم تماشاگران می‌آیند، زیرا این قانون است. اگر تماشاگران اجازه حضور پیدا نمی‌کردند، به فیفا اعتراض می‌کردیم.



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code