موضوعات
مازندران

نخستین همایش نمایشنامه‌خوانی محمودآباد برگزار شد

نویسنده:
نخستین همایش نمایشنامه‌خوانی شهرستان محمودآباد هفته گذشته برگزار شد.
1396/08/29
به گزارش همشهری، در این همایش 4 گروه متشکل از هنرمندان تئاتر محمودآباد نمایشنامه‌هایی را اجرا کردند و پس از پایان هر اجرا نیز پرسش و پاسخ و نقد و بررسی اجرا انجام شد. انجمن هنرهای نمایشی مازندران شعبه محمودآباد در نظر دارد دومین همایش نمایشنامه‌خوانی این شهرستان را بهمن ماه امسال با شعار «به استقبال مخاطب برویم» به صورت رقابتی و با برپایی کارگاه‌های آموزشی برگزار کند. نخستین همایش نمایشنامه‌خوانی محمودآباد غیررقابتی برگزار شده بود.

برگزاری دوره آموزشی تئاتر در دانشگاه مازندران
دانشگاه مازندران دوره آموزشی تئاتر برگزار می‌کند. به گزارش همشهری، مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با بیان این‌که کانون تئاتر سیاووشان جهاد دانشگاهی مازندران با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران اقدام به برگزاری دوره آموزشی بازیگری تئاتر کرده است، گفت: طبق روال گذشته فعالیت‌های فرهنگی- هنری جهاد دانشگاهی در دانشگاه مازندران امسال نیز انجام می‌شود که یکی از این برنامه‌ها برپایی دوره‌های آموزشی هنر تئاتر است.
دکتر «امامعلی شعبانی» افزود: «حمیدرضا گل محمدی تواندشتی» مدیر دفتر انجمن هنرهای نمایشی در بابلسر و کارشناس تئاتر جهاد دانشگاهی مازندران در این دوره‌ آموزشی مباحث تئوری و تمرینات عملی بازیگری تئاتر را برای دانشجویان علاقه‌مند به این هنر ارائه می‌کند.
وی اظهار کرد: دانشجویان علاقه‌مند به تئاتر می‌توانند تا 10 آذر به دفتر جهاد دانشگاهی واقع در ساختمان شماره 3 شیمی پردیس دانشگاه مازندران مراجعه کرده و برای ثبت‌نام و شرکت در این دوره اقدام کنند. شماره‌های 0113532343 و 09192121124 نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در نظر گرفته شده است. به هنرجویان شرکت‌کننده در پایان این دوره آموزشی گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code