موضوعات
مازندران

مبلمان شهری رامسر برای کاهش ترافیک باید اصلاح شود

نویسنده:
فرمانده انتظامی رامسرگفت: مبلمان شهری رامسر برای کاهش ترافیک اصلاح شود.
1396/07/19
به گزارش ایسنا «محمدصادق شاه‌نظری» اظهار کرد: رسانه‌ها در تولید امنیت پایدار نقش موثری دارند و با اطلاع‌رسانی دقیق باعث ایجاد آرامش در میان مردم می‌شوند.
وی تصریح کرد: هفته نیروی انتظامی با برنامه‌های ویژه مانند ایراد سخنرانی در نماز جمعه، صبحگاه مشترک دیدار با خانواده‌های شهدا، جانباران و بازنشستگان آموزش همگانی در مدارس همراه بود.
فرمانده انتظامی رامسر تصریح کرد: با کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی که مجوز ندارند و نشر اکاذیب می‌کنند برخورد قضایی می‌شود. بنابراین  این افراد حقی در انتشار اخبار ناصحیح و تشویش اذهان عمومی ندارند.
شاه‌نظری با بیان این‌که نیروی انتظامی با طرح‌های چهارگانه امنیت اجتماعی فعالیت دارد و در طرح ظفر ۱۱ کشف مناسب صورت گرفته است گفت: ایجاد امنیت در میان مردم از وظایف اصلی نیروی انتظامی است و تلاش مداوم برای ایجاد امنیت پایدار در رامسر داریم.
وی گفت: در طرح ناظر یک در مبارزه با بی‌حجابی و کشف حجاب در خودرو، آلودگی صوتی، سگ‌گردانی و غیره پلاک خودرو توسط سیستم کشف و شماره موبایل با پلاک شناسایی می‌شود و با احضار به اطلاعات و تذکر جهت رعایت شئونات اسلامی انجام می‌شود.
فرمانده انتظامی رامسر با بیان این‌که در طرح تابستانه سواحل از ابتدای تابستان به منظور برقراری امنیت در سواحل جلسات متعددی با شورای تامین انجام شد. اظهار کرد: به منظور خدمات‌رسانی بهتر و ایجاد امنیت پایدار در سواحل و جاده‌های تفریحی با استفاده از یگان ویژه استان و بسیج کردن همکاران در ستاد انتظامی اقدامات خوبی انجام شد.
وی  گفت: ۱۳ پلاژ و ۳ طرح سالم‌سازی دریا در رامسر وجود دارد و در سال گذشته، 7نفر در این شهرستان غرق شدند که در سال ۹۶ به ۴ نفر رسید. وی همچنین گزارش داد: در ۶ ماه اول سال ۹۶ میزان ۶۳ درصد کشف سرقت و ۳۵ درصد مواد مخدر افزایش یافت و تصادف جرحی ۱۱ درصد کاهش و تصادفات فوتی ۴۰ درصد کاهش و تقدیر از کارکنان نیروی انتظامی ۵۲ درصد افزایش یافت.
شاه‌نظری تصریح کرد: با مدیریت جهادی و کارآمدی باید برای تحول زیرساخت‌های خدماتی رفاهی اقدامات جدی شود تا با معضلات اجتماعی انتظامی و ترافیکی مبارزه شود. وی خواستار اصلاح معابر و خیابان‌های شهر به منظور جلوگیری از ترافیک شد و گفت: با گذشت ۳۸ سال از انقلاب همچنان خیابان‌های رامسر بی‌نظم است و مبلمان شهری باید اصلاح شود.
فرمانده انتظامی رامسر اظهار کرد: نیروی انتظامی با آمادگی کامل و توانمندی بالا با استفاده از تجهیزات و امکانات برای تولید امنیت پایدار و مقابله با هنجارشکنان، قانون‌شکنان اراذل و اوباش و قاچاقچیان مواد مخدر و قاچاق کالا مبارزه می‌کند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code