موضوعات
مازندران

صعود نساجی به یک‌هشتم نهایی جام حذفی

نویسنده:
تیم فوتبال نساجی مازندران در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، شامگاه جمعه 17 شهریور در ورزشگاه تختی شهر جم برابر پارس جنوبی جم پیروز شد و به جمع 16 تیم این جام صعود کرد.
1396/06/19
 به گزارش همشهری، نساجی که این روزها با «مهدی پاشازاده» حال و روز تقریبا مناسبی دارد، با حذف پدیده هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور، یکی از شگفتی‌های جام حذفی را رقم زد. تلاش دو تیم در 90 دقیقه بازی و دو وقت اضافه 15 دقیقه‌ای برای به ثمر رساندن گل بی‌نتیجه بود و در نهایت شاگردان پاشازاده توانستند با درخشش دروازه‌بان خود، با نتیجه 4-3 در ضربات پنالتی میزبان خود را شکست دهند و به دور بعدی جام حذفی صعود کنند. در این ضربات «مجتبی روشنگر» دروازه‌بان نساجی توانست 2 ضربه بازیکنان پارس جنوبی را مهار کند.
نساجی مازندران در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی باید با برنده بازی پرسپولیس و نفت تهران رقابت کند.
 سرمربی نساجی پس از پیروزی تیمش مقابل پارس جنوبی جم، ضمن قدردانی از هواداران تیم پارس جنوبی جم گفت: پیش از هر حرفی از هواداران محترم تیم حریف سپاسگزارم که هیچ گونه بی‌احترامی به ما نکردند.
«مهدی پاشازاده» افزود: تیم ما دفاع و حمله خوبی داشت و این‌طور نبود که فقط بخواهیم زیر توپ بزنیم. ما موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کردیم. اگر داور با ما مهربان بود، شاید زودتر به گل می‌رسیدیم. انتظار دارید مقابل تیمی که در صدر جدول لیگ برتر حضور دارد چگونه بازی کنیم؟ ما به هدفی که خواستیم رسیدیم و همان‌طور که گفتم خوب دفاع و حمله کردیم. این نشان‌دهنده شخصیت تیمی ماست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code