موضوعات
مازندران

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 33118680 [9 تا 12 به استثنای روزهای تعطیل] [هم استانی‌های گرامی در ستون صدای همشهری می‌توانند مشکلات محیط زندگی خود یا ضعف‌های مدیریتی را بازتاب دهند و پیگیر مشکلات استان باشند. علاقه مندان می‌توانند از طریق تلفن و رایانامه مشکلات و دیدگاه‌های خود را در استان بازتاب دهند.]
1396/09/12
   برخورد با شکارچیان
متأسفانه جریمه‌هایی که برای متخلفان در نظر گرفته می‌شود  بازدارنده نیست و با وجود همه مخالفت‌ها و اطلاع‌رسانی‌هایی که برای انجام نشدن شکار حیوانات وحشی انجام می‌شود، متأسفانه هنوز از مناطق جنگلی صدای شلیک گلوله‌ها شنیده می‌شود.
این در حالی است که با سرد شدن هوا بسیاری از حیوانات برای تأمین غذا با مشکل روبه‌رو هستند و به کمک بیشتری نیاز دارند. لطفاً مسئولان حفاظت محیط‌زیست و خود مردم در این باره دقت نظر بیشتری داشته باشند و به حفظ حیات وحش استان کمک کنند.
سرمدی-سوادکوه

   تعیین تکلیف مدیریت شهری در بهشهر
از استاندار می‌خواهیم هرچه زودتر تکلیف شورای اسلامی شهر و شهرداری بهشهر را مشخص کنند. چند ماه است که اختلافات  برخی اعضای شورا باعث  ناهماهنگی در کار اداری این شهر شد. تا جایی که چندتن از اعضا اعلام کرده‌اند اگر حکم تایید شهردار مد نظرشان را نگیرند استعفا می‌دهند. خواهشمندیم استاندار جدید این بلاتکلیفی در شهر را پایان دهد.
رضاپور-بهشهر

   سطل نمک در محورهای روستاهای کوهستانی
محورهای روستاهای کوهستانی مازندران از حالا تا پایان زمستان و حتی اوایل بهار با هر سرما دچار یخ‌زدگی می‌شوند و تردد در برخی از این مسیرها بسیار دشوار می‌شود. از مسئولان راهداری استان درخواست داریم که مانند جاده‌های اصلی، در نقاطی از این مسیرها نیز سطل‌های شن و نمک قرار دهند تا در صورت نیاز خود اهالی یا افرادی که از جاده عبور می‌کنند نسبت به نمک‌پاشی اقدام کنند.
سعادت-لاریجان

   روشنایی خیابان کفشگرکلا قائمشهر
خیابان کفشگرکلا قائمشهر روشنایی مناسبی ندارد و بیشتر قسمت‌های آن با نور لامپ مغازه‌ها و منازل مسکونی روشن است. به ویژه در شب‌های بارانی رانندگان اصلا دید مناسبی در این خیابان ندارند. لطفا مسئولان شهر به فکر روشنایی این خیابان پرتردد باشند.
خاکپور-قائمشهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code