موضوعات
مازندران

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 33118680 [9 تا 12 به استثنای روزهای تعطیل] [هم استانی‌های گرامی در ستون صدای همشهری می‌توانند مشکلات محیط زندگی خود یا ضعف‌های مدیریتی را بازتاب دهند و پیگیر مشکلات استان باشند. علاقه مندان می‌توانند از طریق تلفن و رایانامه مشکلات و دیدگاه‌های خود را در استان بازتاب دهند.]
1396/08/30
   خودروهای غیر آژانسی در آژانس‌ها
حضور خودروهای غیر آژانسی در آژانس‌ها در برخی موارد سبب بروز مشکلاتی برای مسافران می‌شود. بسیاری ازرانندگان این خودروها در اوقات فراغت و پس از شغل اول خود در آژانس مشغول فعالیت می‌شوند. در تماس با آژانس‌ها هم نمی‌توان مشخص کرد که کدام خودرو برای سرویس‌دهی اعزام شود. نظارت بر فعالیت آژانس‌ها به توجه بیشتری نیاز دارد.
خداشناس-بابل

   خاموشی کمربندی نور
کمربندی نور با گذشت چند سال از بهره‌برداری همچنان شب‌ها به خاطر نداشتن روشنایی مسیری تاریک و پرخطر است. به خاطر وجود زمین‌های کشاورزی در دو طرف این کمربندی و نبود واحدهای تجاری یا مسکونی، هیچ نوری در این محور جز نور خودروها وجود ندارد. لطفا مسئولان این شهر نسبت به ایجاد روشنایی در این محور که مورد استفاده وسایل نقلیه سبک و سنگین قرار می‌گیرد اقدام کنند.
پاشا-نور

   برخورد با صیادان غیرمجاز
تعداد زیادی از صیادان غیرمجاز شبانه در مناطق مختلف استان و به ویژه شهرهای غربی اقدام به صید انواع ماهیان استخوانی می‌کنند. این روند سال‌هاست که ادامه دارد و متأسفانه برخوردی که بازدارنده باشد هنوز انجام نشده است. فعالیت این افراد و صید قاچاق، هم در کاهش ماهیان تأثیرگذار است و هم میزان صید صیادان سازمان‌یافته و رسمی را کاهش می‌دهد.
یک صیاد-سرخرود

   ازدحام بیماران در درمانگاه مصطفویان
درمانگاه مصطفویان بیمارستان امام(ره) ساری در بیشتر ساعات روز آنقدر شلوغ است که گاهی باید برای دریافت خدمات درمانی ساعت‌ها منتظر ماند. برای نمونه در صف پرداخت فیش صندوق معمولاً ده‌ها نفر در صف ایستاده‌اند. هم ساختمان این درمانگاه قدیمی است و هم تعداد کارکنان آن در حد نیازهای مردم نیست. دانشگاه علوم پزشکی باید نسبت به این مرکز که دائماً از آن به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی و درمانی استان یاد می‌شود توجه ویژه‌تری داشته باشد.
زائری-ساریارسال پیام اشتراک 
 
 Security code